The Voice Kids: Julka Bińczyk z drugim singlem “Usłysz mój głos”!

The Voice Kids: Julka Bińczyk z drugim singlem
fot. materiały prasowe

Julka Bińczyk z The Voice Kids nie zwalnia tempa ani na chwilę! “Moim marzeniem jest , żeby mój głos dotarł do was wszystkich🙏🏼🤍” – pisze na instagramowym profilu. Dopiero co w lutym otrzymała kontrakt wydawniczy oraz wsparcie projektu Young Stars dzięki udziałowi i wygranej podczas #waytoyoungstars, a już prezentuje swoją drugą piosenkę! Posłuchajcie, jak brzmi jej nowa propozycja pt. “Usłysz mój głos”.

Julka Bińczyk z The Voice Kids zaskoczyła fanów. Młoda piosenkarka niespodziewanie opublikowała w sieci nowy kawałek “Usłysz mój głos”. O czym będzie opowiadać?

Piosenka jest wsparciem dla tych wszystkich, którzy nie akceptują siebie samych i myślą, że inni są lepsi, ładniejsi, mądrzejsi. Osobowość młodych ludzi jest złożona. Są osoby, które doskonale radzą sobie z problemami i zawsze idą do przodu, ale są też takie, których styl radzenia sobie w trudnych sytuacjach jest mniej efektywny – zdradziła Julka Bińczyk.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor przygotowała wyjątkowy konkurs dla fanów!

W klipie do piosenki “Usłysz mój głos” znajdziecie postać konstruktora w czarnym stroju, która symbolizuje nieposkładane życie i nieuporządkowane sprawy. Tym, co pomaga konstruktorowi poskładać wszystko w całość, jest głos w piosence i zawarte w nim słowa! Ostatecznie bohaterowi wszystko się udaje i wchodzi na drogę pozytywnego myślenia.

Dobra samoocena i wysokie poczucie własnej wartości są kluczem do szczęścia!

Niech mój głos będzie inspiracją do pokonania wszelkich przeciwności. Niech dodaje siły i wiary w to, że wszystko jest możliwe! Mnie się udało uwierzyć w siebie – podsumowała młoda artystka, której nowy singiel znajdziecie we wszystkich serwisach streamingowych!

Pod nagraniem pojawiło się już mnóstwo pozytywnych komentarzy: “ale jestem z ciebie dumnaaa słońcee!!🥺🥺❤”, “TO JEST CUDOOO 😍🥺”, “Bardzo ładna piosenka, brawo Julka! 😍”, “Prześlicznie aż się łezka w oku kręci 😍”, “JAKIE TO CUDOWNE, I’M PROUD ❤❤❤”, “Jestem taka dumna ❤️ Popłakałam się słuchając tego cuda ❤️🥺 Kocham cię i mega ci dziękuję za tą piosenkę ❤️🥺” – pisali Internauci.

A Jak Wam się podoba nowa propozycja Julki?!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Marika wraca po 5 latach przerwy! Nowy singiel Jak na moje oko was zaskoczy

The Voice Kids: Julka Bińczyk z drugim singlem “Usłysz mój głos”!
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!