Rita Ora pozuje całkowicie… Odsłoniła piękne ciało

Rita Ora Instagram
fot. instagram.com/ritaora

Rita Ora po raz kolejny udowodniła, że nie ma najmniejszego kłopotu z eksponowaniem swoich wdzięków. Piosenkarka już nie raz prezentowała w sieci śmiałe kadry. Tym razem gwiazda pozuje tak, jak ją Bóg stworzył. Nie da się ukryć, że wokalistka wygląda zjawiskowo.

Rita Ora (29 l.) dość często pokazuje się w bikini, ale dla niej żadnym problemem nie jest pokazywanie się również bez ubrań. Brytyjska piosenkarka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje tak, jak ją Bóg stworzył. Fotografia jest bardzo artystyczna, bo wszak czarno-biała.

Nie wiadomo, czy najnowszy kadr jest częścią projektu, czy gwiazda pozowała dla zabawy, ale jedno jest pewne takiego ciała może pozazdrościć jej niejedna koleżanka z branży. Sami zobaczcie.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Selena Gomez i Niall Horan razem? Ten komentarz zwala z nóg!

Rita Ora zmaga się z nowymi zmartwieniami

Kilka dni temu Rita Ora opublikowała na instagramowym profilu wzruszające słowa, w których pożegnała swoją zmarłą babcię.

Droga babciu, byłaś jedną z najbardziej czarujących, szykownych, pracowitych i niezależnych osób, jakich kiedykolwiek spotkałam. Codziennie ubrana bardzo schludnie chodziła na spacery, na kawę i nie prosiła o niczyją pomoc. Była bardzo troskliwa, silna i taka zabawna. Kochała i troszczyła się o innych całym swoim sercem. Będę za tobą tęsknić każdego dnia. Spoczywaj w pokoju – napisała 29-letnia piosenkarka.

Teraz piosenkarka martwi się o swoją mamę, która opiekuje się osobami mającymi problemy ze zdrowiem psychicznym, a także COVID-19.

Rozmawiam z nią codziennie, nawet dwa razy dziennie. Martwię się o nią każdego dnia, ale nie da się jej powstrzymać – wyznała. 

55-letnia Vera Sahatciu pracuje jako psychiatra w National Health Service w Wielkiej Brytanii. Rita Ora przyznaje, że jej mama stale dba o to, aby nie zostać zarażoną koronawirusem.

Moja matka jest taką pozytywną osobą i nawet przez cały ten czas podnosi na duchu innych. Czuje się tak, jakby to był jej obowiązek i odpowiedzialność. To takie inspirujące patrzeć, jak codziennie wstaje, by ratować komuś życie – mówi Rita Ora.

Przypomnijmy, że Vera w 2005 roku przeszła mastektomię po zdiagnozowaniu raka piersi. Cała rodzina wciąż ma obawy związane z rakiem. Rita Ora w jednym z wywiadów przyznała, że jest niespokojna i czasami ma ataki paniki.

Moja mama inspiruje mnie każdego dnia. Jestem z niej taka dumna. Jest najlepszym wzorem do naśladowania.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo prosto z wanny! Ten widok zapiera dech w piersiach

Rita Ora Instagram
fot. instagram.com/ritaora
Rita Ora oszołomiła fanów
fot. instagram.com/ritaora
Rita Ora oszołomiła fanów
fot. instagram.com/ritaora
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!