The Voice Kids: Olivia Klinke wraca z nowym singlem! Zobacz klip “Zatraceni”

The Voice Kids: Olivia Klinke wraca z nowym singlem! Zobacz klip
fot. instagram.com/olivia.klinke

Olivia Klinke prezentuje trzeci singiel zatytułowany “Zatraceni”. Młoda wokalistka rozpoczęła swoją karierę muzyczną w 2018 roku, dzięki wygranej w konkursie #waytoyoungstars. Swoich sił próbowała również w programie “The Voice Kids” w drużynie Edyty Górniak.

Olivia Klinke z The Voice Kids w nowej piosence pokazuje coraz bardziej dojrzalszą stronę. Młoda gwiazda hipnotyzuje przede wszystkim swoją eterycznością.

Jestem teraz najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi!! bardzo serdecznie zapraszam Was do posłuchania mojego 3 singla, który ukazał się dziś, wraz z klipem. 💘 – napisała w dniu premiery na instagramowym profilu.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał Wiśniewski powraca z nowym utworem. Czy „Skóra” okaże się hitem?

“Zatraceni” opowiada o ludziach, którzy w pewnym sensie są zatraceni w otaczającym ich świecie. Ma być ukojeniem dla osób, którzy czują się zagubieni i osaczeni przez rosnące oczekiwania środowiska, kiedy wymaga się od nas więcej niż jesteśmy w stanie dać.

Chciałabym, żebyście słuchali tej piosenki w trudniejszych chwilach, kiedy będziecie się czuć przytłoczeni czy właśnie zatraceni. Jest ona dla mnie niezwykle ważna, wiec mam nadzieje, ze się spodoba i dobrze ja przyjmiecie – mówi Olivia Klinke

Poprzednie single Olivii Klinke ukazały w 2018 r. – “Niebezpiecznie” oraz w 2019 r. – “Brak”.

Fani nie kryją zachwytu, bowiem pod teledyskiem do piosenki “Zatraceni” pojawiło się mnóstwo chwalebnych komentarzy: “dobra Oliv rozwaliłaś system MEGA ! ♡”, “Brawoo Olivka! 🔥❤️”, “Ta piosenka jest przepiękna i pomaga zrozumieć wielkie rzeczy ❤️😍”, “To jest niesamowite 🔥❤️”, “piękna piosenka❤️⭐”, “oboze rozwalilas totalnie😳 oliv to jest cudowne 🥺💗”, “Najlepsza twoja piosenka🥺❤️Cudna❤️❤️”, “w samej piosence zakochałam się już na premierze na spotify ale teledysk dodaje takiego charakteru i po prostu razem tworzy coś jeszcze lepszego! jesten super dumna z ciebie oliv, pokazałaś kawał dobrej roboty 🔥❤️” – pisali Internauci.

A Wam jak się podoba nowa propozycja Olivii Klinke z The Voice Kids?

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Marcelina Szlachcic z The Voice Kids: Rodzice tłumaczyli mi, że ludzie będą…

Olivia Klinke z The Voice Kids – Zatraceni
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!