MUZOTAKTNEWSYMuzykaThe Voice of Poland: Patryk Skoczyński czeka na lepsze dni

The Voice of Poland: Patryk Skoczyński czeka na lepsze dni
T

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Kto lubi samotność? Raczej niewielu, a na pewno nie Patryk Skoczyński. Utalentowany wokalista z The Voice of Poland prezentuje kolejną singlową piosenkę, która właśnie samotności dotyczy, a dokładniej ucieczki od niej. Utwór nosi tytuł „Ruchomy cel” i ma wielkie zadatki na hit 2020 roku. Koniecznie posłuchajcie.

Patryk Skoczyński z The Voice of Poland powraca z nowym singlem. Przypomnijmy pierwsze nagranie wokaisty, powstało we współpracy z Pauliną Przybysz i Piotrem Siejką. Piosenka „Dom” (opowiadająca historię, która wydarzyła się w czasach, gdy wokalista był jeszcze uczniem szkoły podstawowej), stała się jedną z najpopularniejszych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Nakręcony do singla wideoklip do dziś obejrzano na youtube’owym kanale Patryka blisko 600 tysięcy razy.

REKLAMA

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał Wiśniewski powraca z nowym utworem. Czy „Skóra” okaże się hitem?

Singel „Dom” święcił triumfy kilka miesięcy temu. W piosence chodziło o znalezienie własnego „ja”, o nabraniu większej pewności siebie, o byciu sobą. Z pewnością sukces piosenki sprawił, że Patryk Skoczyński jest bardziej świadomym swoich możliwości artystą, bardziej dojrzałym, którego muzyka porusza innych. Nie będziecie mieć do tego wątpliwości, gdy posłuchacie kolejnego singlowego utworu pochodzącego z Inowrocławia muzyka.

Materiały promocyjne partnera

Druga singlowa piosenka Patryka Skoczyńskiego to pokaz zarówno jego wrażliwej strony, jak i dowód na to, że wokalista wysoko ceni rockowe ballady. „Ruchomy cel” to świetna popowo-rockowa kompozycja, której nie powstydziliby się giganci pop rocka. Bohater tekstu ewidentnie nie jest z siebie zadowolony, nie rozumie tego, co robi, a czas spędza w samotności. Stara się od niej uciec. „Zamykam drzwi do samotności” – śpiewa Patryk. Aczkolwiek ucieczka od samotności wcale taka prosta nie jest i po drodze pojawia się wiele ważnych pytań.

Pamiętajmy jednak o tym, jak artysta scharakteryzował samego siebie na Facebooku:

Otwartość, pozytywna energia, wrażliwość to trzy cechy, które najlepiej opisują moją osobowość”. Skoczyński nie owija w bawełnę i otwarcie śpiewa o swoim problemie pełnym wrażliwości głosem. I choć jest w tekście trochę niepewności, a samotność to poważna kwestia, „Ruchomy cel” jest utworem wyraźnie nasyconym nadzieją i pozytywną energią – Patryk Skoczyński.

Były uczestnik „The Voice of Poland” znowu wspaniale pokazuje nam swoją wrażliwość i muzyczną wszechstronność. „Ruchomy cel” jest kolejnym dowodem na to, że nazwanie go kiedyś polskim Shawnem Mendesem, nie było wielką przesadą. Zapewne porównaniem do Eda Sheerana Patryk też by się nie obraził.

Podobnie jak słynny Kanadyjczyk i Anglik, Patryk Skoczyński grzeszy wielkim talentem i wielką skromnością. Shawn i Ed zawojowali już świat. Teraz czas na Patryka. Kto wie, może panowie niedługo spotkają się na wspólnej trasie? „Czekam na lepsze dni – śpiewa Patryk w „Ruchomym celu”. Mamy silne przeczucie, na pewno mają je liczni fani Skoczyńskiego, że te dni są coraz bliżej.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo prosto z wanny! Ten widok zapiera dech w piersiach

Ruchomy cel
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA