SOKO nagrała swój hymn LGBT! Zobacz klip „Oh To Be A Rainbow”

SOKO nagrała swój hymn LGBT
fot. materiały prasowe

SOKO świętuje Pride Month nowym singlem „Oh To Be A Rainbow”. To także kolejna zapowiedź nowego albumu artystki. Album pt. „Feel Feelings” ujrzy światło dzienne już 10 lipca. W utworze „Oh To Be A Rainbow” gościnnie pojawiają się Sean Lennon, Patrick Wimberly (MGMT, Chairlift, Solange), Brad Oberhofer oraz Colin Caulfield (DIIV).

Jak mówi SOKO:

To mój hymn LGBT! Opowiada o moich heteroseksualnych koleżankach, które nagle przestają być takie hetero. Oraz o tym, że nie zgadzasz się na bycie ratowanym przez relację, ale o potrzebie stworzenia prawdziwego partnerstwa – SOKO.

Do utworu powstał wyreżyserowany przez artystkę klip.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał Wiśniewski powraca z nowym utworem. Czy „Skóra” okaże się hitem?

SOKO przesunęła datę premiery płyty „Feel Feelings” na 10 lipca, tłumacząc tę zmianę w następujący sposób: – Biorąc pod uwagę bieżące wydarzenia na świecie, byłoby niestosowne kierować teraz całą swoją energię na promocję własnej osoby. Skupiam się na byciu sprzymierzeńcem społeczności osób czarnoskórych. Chcę dopomóc sprawiedliwości, by każdy miał do niej dostęp w równym stopniu. Zasługujemy na życie w świecie bezpiecznym dla wszystkich.

Album promują również single „Being Sad Is Not A Crime”, „Are You A Magician?” oraz „Blasphémie”.

SOKO debiutowała w 2012 albumem „I Thought I Was An Alien”, z którego pochodzi wiralowy przebój „We Might Be Dead by Tomorrow”. Następcą był wydany w 2015 „My Dreams Dictate My Reality”.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo prosto z wanny! Ten widok zapiera dech w piersiach

SOKO – Oh To Be A Rainbow
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie