Pamela Anderson NAGO! Tak świętuje 53. urodziny (ZDJĘCIA)

Pamela Anderson nadal zachwyca!
fot. instagram.com/pamelaanderson

1 lipca Pamela Anderson skończyła 53 lata, ale w jej przypadku można powiedzieć, że wiek to tylko liczba. Z okazji swoich urodzin aktorka podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym pozuje tak, jak ją Pan Bóg stworzył.

Aż trudno uwierzyć, że kilka dni temu Pamela Anderson skończyła 53 lata. Kanadyjska aktorka i modelka nadal cieszy się obłędną figurą i zachwyca urodą. Atrakcyjna ratowniczka ze “Słonecznego Patrolu” wygląda lepiej niż kiedykolwiek. W ostatnim wywiadzie gwiazda przyznała, że nie jest pewna czy kiedykolwiek wróci na kolejną okładkę popularnego magazynu dla mężczyzn:

O rany, czy to nie byłoby śmieszne? O rany, nie sądzę, ale powiedziałem to 10 razy temu! – wyznała w wywiadzie dla Fox News.

Ku uciesze swoich fanów Kanadyjka chętnie publikuje w sieci zdjęcia, od których ciężko oderwać wzrok. Spójrzcie tylko na najnowsze kadry, jakie gwiazda zamieściła w mediach społecznościowych.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Natalia Nykiel mocno zaskoczyła fanów miłą niespodzianką country!

Pamela Anderson nadal zachwyca!

Pamela Anderson jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad milion osób. Ostatnio gwiazda “Słonecznego Patrolu” podzieliła się dwoma apetycznymi zdjęciami. Na jednym z nich 53-letnia modelka pozuje, leżąc na jedwabnych prześcieradle wśród porozrzucanych róż. Trzeba przyznać, że efekt jest powalający, a Kanadyjka wygląda zjawiskowo. Artystyczne zdjęcie wykonał Carmelo Redondo, który już wcześniej współpracował z Pamelą.

Dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe… – opatrzyła podpisem najnowsze zdjęcie na Instagramie.

Internauci w komentarzach złożyli życzenia Pameli: „Jestesś niesamowita! Wszystkie najlepszego kochana”, “Samych radosnych chwil i mądrych decyzji życzę”, “Bez względu na wiek, wyglądasz oszałamiająco! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!” – pisali wielbiciele gwiazdy. My również dołączamy się do życzeń!

Jak Wam się podoba Pamela Anderson w takim wydaniu?

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor powraca z kolejnym hitem! „Forever and a Night” powtórzy sukces?

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!