Proseko z nowym singlem na beacie Miyo!

Proseko z nowym singlem na beacie Miyo!
fot. Jakub Wykurz

„Od wschodu po zachód” to nowy singiel młodego bydgoskiego rapera. Posłuchajcie, jak brzmi letnia propozycja Proseko.

Po krótkiej przerwie Proseko prezentuje nowy słoneczny singiel zatytułowany „Od wschodu po zachód”. Do współpracy nad tym utworem Proseko zaprosił niezawodny duet Miyo, który odpowiedzialny jest za beat i produkcję muzyczną. Pomysł na połączenie rapu i popowego muzycznego klimatu nie jest przypadkowy. Proseko nie boi się mieszać gatunków, a jego wszechstronny gust muzyczny słychać w każdym kolejnym singlu.

▸ Zobacz także: The Voice of Poland: Alicja Szemplińska kusi! Pokazała piękny dekolt

Hip-hop jest dla mnie narzędziem, a jak będę chciał, to zarymuję sobie do tanga jak Popek. Tworzę od dziecka, zawsze mieszając gatunki. „Nemo” jest cięższy, poważniejszy, z konkretną nawijką. Numer „Mirafiori” to koncertowy banger. „Spokój” i „Od wschodu po zachód” to już bardziej popowy klimat. Nie chcę się zamykać na rap, bo nie do końca czuję, że to mnie klasyfikuje. Singlami chciałem pokazać moją wszechstronność – Proseko.

Klip wyreżyserowała i wyprodukowała ekipa Tomasens. Za mix i master odpowiedzialny jest: Jan Kwapisz ze Studia Nagrywarka.

▸ Przeczytaj również: Carla Fernandes z międzynarodowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski…

Od wschodu po zachód
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!