Rita Ora nie ma wstydu! Rozgogolona gwiazda zachwyca figurą!

Rita Ora wspomina rajskie wakacje!
fot. instagram.com/ritaora

Rita Ora ostatnie tygodnie spędzała na Ibizie, następnie z nowym partnerem przeniosła się do malowniczej i urokliwej Grecji. Brytyjska gwiazda pochwaliła się nowymi zdjęciami, od których ciężko oderwać wzrok. Sami spójrzcie na te słoneczne i ogniste kadry!

Kilka tygodni temu Rita Ora oczarowała fanów na swoim instagramowym profilu publikując zjawiskowe kadry z urlopu. W końcu po długiej kwarantannie w wiejskiej posiadłości w hrabstwie Cotswold wokalistka wybrała się na rajskie wakacje. Przypomnijmy w czasie lockdownu piosenkarka sporo pracowała nad nowym materiałem, który ukaże się na trzecim studyjnym krążku.

I choć lato się skończyło, Rita Ora najwyraźniej już za nim zatęskniła, bowiem w mediach społecznościowych zamieściła kilka ognistych kadrów, od których ciężko oderwać wzrok. Sami zobaczcie wyjątkowe zdjęcia!

▸ Zobacz także: The Voice of Poland: Alicja Szemplińska kusi! Pokazała piękny dekolt

Rita Ora wspomina rajskie wakacje!

Rita Ora w pełni wykorzystała tegoroczne lato i tygodniami taplała się w turkusowej wodzie. W towarzystwie kilku przyjaciół oraz nowego ukochanego brytyjska piosenkarka odpoczywała między innymi na Balearach, na Korfu W Grecji czy na Capri we Włoszech. Swoim wielbicielom urządziła prawdziwą rewię strojów kąpielowych i trzeba przyznać, że dawno już nie widzieliśmy gwiazdy w tak dobrej formie, w tak beztroskich okolicznościach.

Rita Ora od kilku miesięcy spotyka się z 39-letnim grecko-francuskim reżyserem teledysków, Romainem Gavrasem. Jak donoszą jej znajomi, gwiazda jest w nim mocno zakochana i pierwszy raz od dłuższego czasu traktuje ten związek poważnie. Sądząc po zdjęciach jakie publikuje w sieci, artystka jest szczęśliwa i chętnie dzieli się swoją pozytywną energią. Romantyczna podróż z ukochanym na długo pozostanie w pamięci:

W zasadzie lato się skończyło, tak czy inaczej mam jedno wspomnienie, które znalazłam ☺️ – napisała piosenkarka pod jednym z filmików na Instagramie.

Jak Wam się podoba Rita Ora w takim wydaniu? Zobaczcie poniższe zdjęcia!

▸ Przeczytaj również: Carla Fernandes z międzynarodowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski…

Rita Ora wspomina rajskie wakacje!
fot. instagram.com/ritaora
Rita Ora wspomina rajskie wakacje!
fot. instagram.com/ritaora
Ora wspomina rajskie wakacje!
fot. instagram.com/ritaora
wspomina rajskie wakacje!
fot. instagram.com/ritaora
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!