The Voice Kids: Zuza Jabłońska niczym jak Christina Aquilera!

The Voice Kids: Zuza Jabłońska niczym jak Christina Aquilera!
fot. materiały prasowe

Zuza Jabłońska z The Voice Kids powraca w nowej odsłonie. 11 września na ekranach kin zadebiutuje aktorska wersja kultowej animacji Disneya pt. „Mulan”. Młoda wokalistka przygotowała piosenkę na potrzeby filmu. Sprawdźcie, jak brzmi utwór „Wierna, odważna i prawa”.

Jedną z filmowych piosenek zaśpiewała należąca do grona najciekawszych młodych artystek Zuza Jabłońska, która ma na swoim koncie m.in. platynę za singiel „Powiedz mi to w twarz”, czy współpracę z takimi artystami jak Jan-rapowanie, Siles i Kuba Karaś z The Dumplings.

▸ Zobacz także: The Voice of Poland: Alicja Szemplińska kusi! Pokazała piękny dekolt

Utwór zatytułowany „Wierna, odważna i prawa” będzie można usłyszeć m.in. na napisach końcowych filmu, a już dziś można go posłuchać w serwisach muzycznych:

„Mulan” opowiada historię niezłomnej dziewczyny, która przywdziewa męska zbroję i staje się jednym z największych wojowników w historii swojego kraju.

Wzięłam udział w tym projekcie, ponieważ bohaterka Mulan to taka trochę ja. Jest waleczna i odważna, ale stoi też przed ciężkimi wyborami. Utwór mówi o tym, że mimo porażek i zawahań, zawsze po deszczu wychodzi słońce. Poza tym jest to kolejne wyzwanie i ciekawe doświadczenie. Jestem z tych, co lubią podnosić sobie poprzeczkę coraz wyżej. Czuję się również bardzo wyróżniona i zaszczycona, że zostałam zaproszona przez Disneya do zaśpiewania tego utworu – Zuza Jabłońska.

Warto dodać, że debiutancki album Zuzy Jabłońskiej pt. „Psycho” ukaże się już 9 października 2020 roku.

▸ Przeczytaj również: Carla Fernandes z międzynarodowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski…

Wierna, odważna i prawa
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!