Saszan w nowej odsłonie! Zobacz klip do singla “Czternasty”!

Saszan w nowej odsłonie! Zobacz klip do singla
fot. materiały prasowe

Saszan nie zwalnia tempa! Artystka udostępniła już w tym roku fanom takie utwory jak: „Fala” czy „FIRST INTERNET QUEEN”, a teraz przyszedł czas na kolejny materiał! Dziś światło dzienne ujrzał kawałek „Czternasty”!

Saszan powraca z nowym singlem. „Czternasty” może się wydawać dość zaskakującym tytułem, jednak jak tylko się wsłuchacie w tekst, od razu będziecie wiedzieli, o co chodzi.

Nauczyłam się odpowiadać ‘nie’. Nie skaczę, w chmurach widzę, jak jest. To wszystko zmieniło się po czternastym. Babciu, ja wiem, że wciąż na mnie patrzysz – śpiewa Saszan.

▸ Przeczytaj również: Carla Fernandes z międzynarodowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski…

Nowy utwór to jeden z najbardziej osobistych utworów artystki. Opowiada o trudnym czasie w życiu Saszan po śmierci jej ukochanej babci. Do współpracy przy tworzeniu nowego kawałka piosenkarka zaprosiła Michała Szczygła – finalistę The Voice of Poland.

„Czternasty” to mroczna kompozycja i bit, który zatrzęsie każdym głośnikiem. Bez dwóch zdań jest to wielki przełom w repertuarze Saszan!

▸ Zobacz również: Pamiętacie wielki przebój „Chcę tu zostać”? Zespół Farba powraca!

Czternasty
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!