Pamiętacie wielki przebój „Chcę tu zostać”? Zespół Farba powraca!

FARBA
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Pamiętacie wielki przebój „Chcę tu zostać” zespołu Farba? Jego wokalistka, Joanna Kozak po długiej przerwie wydawniczej prezentuje bardzo osobisty, nowy utwór.

Zespół Farba powstał w 1999 roku w Gdyni. Popularność zdobył za sprawą swojego pierwszego singla „Chcę tu zostać”, który znalazł się na jego debiutanckim albumie, „Muszę krzyczeć” z 2003. Piosenka do dziś zgromadziła 39 milionów odsłon w serwisie YouTube i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością.

Ostatni jak dotąd album Farby, „Mur”, którego producentem był Wojciech Horny (O.N.A., Kombii) ukazał się w 2016 roku. Po kilkuletniej przerwie grupa, której liderką jest wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów Joanna Kozak przerywa milczenie i powraca z nową piosenką.

▸ Przeczytaj również: Carla Fernandes z międzynarodowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski…

„Zabierz” powstała podczas kwarantanny. Jest opisem osobistych przeżyć i uczuć Joanny Kozak. Utwór promuje lyric video, od 28 sierpnia dostępny na oficjalnym kanale Farby na YouTube.

Singiel „Zabierz” dostępny jest też w serwisach cyfrowych: 
http://soundline.biz/FarbaZabierz/

Posłuchajcie sami:

Zabierz
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!