Justin Bieber zaprasza za kulisy wyjątkowego klipu

Justin Bieber zaprasza za kulisy wyjątkowego klipu
fot. Mike Rosenthal

Najnowszy teledysk Kanadyjczyka do singla zatytułowanego „Holy” zawiera sceny, które mogą wzruszyć nawet największych twardzieli. Teraz Justin Bieber postanowił podzielić się 10-minutowym materiałem zza kulis teledysku. Zobaczcie poniżej wideo na MUZOTAKT.pl

W najnowszym klipie Justin Bieber występuje u boku Ryana Destiny z serialu „Star” oraz Wilmera Valderrama, znanego m.in. z „Różowych lat 70.”.

Artysta udostępnił też aplikację, w której można zrobić własną wersję okładki „Holy”. Można dodać własne zdjęcie, tytuł, nazwy wykonawców oraz postać Justina podążającego drogą. Justin Bieber zachęca do udostępniania własnych wersji z oznaczeniami @justinbieber @chancetherapper oraz hasztagiem #Holy.

▸ Przeczytaj również: Carla Fernandes z międzynarodowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski…

Justin Bieber przy okazji nowego singla ogłosił plany koncertowe w USA – „Justin Bieber World Tour” rozpocznie się 2 lipca 2021 w San Diego i obejmie m.in. takie miasta jak Nowy Jork, Boston, Atlanta czy Chicago. Dolar z każdego biletu zostanie przekazany na fundację Biebera wspierającą walkę z problemami psychicznymi.

„CHANGES”, piąty album studyjny Justina, zadebiutował na szczycie Billboard 200 w lutym. Bieber po raz pierwszy w karierze pojawił się na szczycie Billboard R&B Albums chart w tygodniu premierowym. „CHANGES” było #1 w Apple Music w 85 krajach i dotychczas sprzedało się w nakładzie przekraczającym 4 mln egzemplarzy na całym świecie.

Z liczbą miesięcznych słuchaczy w Spotify przekraczającą 65 milionów, Bieber stal się najbardziej popularnym artystą w platformie. Przekroczył także imponującą liczbę 147 mln obserwujących na Instagramie oraz 50 mln subskrypcji na YouTube – żaden inny muzyk nie może pochwalić się takim wynikiem w serwisie.

W trakcie całej kariery Justin Bieber zgromadził ponad 68 miliardów streamów oraz ponad 68 milionów egzemplarzy sprzedanych albumów na całym świecie.

▸ Zobacz również: Pamiętacie wielki przebój „Chcę tu zostać”? Zespół Farba powraca!

Kulisy klipu Holy
Zobacz klip do singla „Holy”
Justin Bieber został niesłusznie oskarżony?
fot. instagram.com/justinbieber
Justin Bieber powraca w wielkim stylu!
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie