Zuza Jabłońska i Sarius w singlu „Duch”

Zuza Jabłońska z bardzo ważnym przekazem w klipie „Wisła”. To trzeba zobaczyć!
fot. materiały prasowe

Zuza Jabłońska debiutuje! Już 16 października ukaże się debiutancki album młodej artystki pt. „Psycho”. Jego kolejną zapowiedzią jest utwór „Duch” w którym gościnnie pojawił się Sarius.

Singiel opowiada o tym, że miłość potrafi uzależniać oraz determinować wszystkie działania w naszym życiu. Jeśli jest szczera z obu stron, to pcha nas do przodu i uzupełnia brakujący element naszej duszy. Jeśli jest toksyczna, to niestety odbiera nam zdrowy rozsądek i powoduje wewnętrzny rozpad naszego własnego ja – Zuza Jabłońska.

▸ Zobacz także: The Voice of Poland: Alicja Szemplińska kusi! Pokazała piękny dekolt

– Kiedy dostałem do sprawdzenia pilot utworu wraz z propozycją swojej „roli” do obsadzenia, to od razu złapałem na ten projekt zajawkę. Stylistyka numeru w kwestii muzycznej i lirycznej idealnie trafia w mój gust. Zuza to bardzo sympatyczna i utalentowana dziewczyna, więc super było spędzić wspólny dzień na planie w genialnej atmosferze. A efekt tej kooperacji powinien przypaść słuchaczom do gustu – opowiada o współpracy Sarius.

To nie pierwszy raz kiedy Zuza łączy siły z raperami. W jej innym singlu „Powiedz mi to w twarz” wystąpił Jan-rapowanie i Siles, a piosenka uzyskała status platynowej płyty (ponad 2 mln streamów oraz prawie 18 mln wyświetleń klipu).

▸ Przeczytaj również: Carla Fernandes z międzynarodowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski…

Duch
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!