Monika Lewczuk otwiera nowy etap kariery anglojęzycznym singlem „Loving On Your Brain”

Monika Lewczuk otwiera nowy etap kariery anglojęzycznym singlem „Loving On Your Brain”
fot. materiały prasowe

Monika Lewczuk prezentuje się słuchaczom w zupełnie nowej odsłonie. Tym razem wokalistka przygotowała taneczny, przebojowy utwór pt. „Loving On Your Brain”. Singiel został stworzony przy współpracy ze słynnym szwedzkim producentem eurowizyjnych hitów. 

Po wielkich sukcesach takich piosenek, jak „LIBRE”, „Ty i ja”, „Zabiorę Cię stąd”, czy „Tamtam”, Monika Lewczuk chce zaskoczyć słuchaczy nowymi brzmieniami i pomysłami. Na początek przedstawia pierwszy w swojej karierze singiel w języku angielskim. Artystka mówi, że jest podekscytowana, mogąc zaprezentować swoje nowe muzyczne oblicze. Piosenka „Loving On Your Brain” to taneczna propozycja, utrzymana w stylistyce pop, ale z elementami innych gatunków. Rytm nawiązuje do muzyki dance, a w aranżacji wykorzystano czysto rockowe brzmienia gitary.

▸ Zobacz także: Viki Gabor nagrała piosenkę promującą film „Wyprawa na Księżyc” Netflix

Singiel powstał przy współpracy ze szwedzkim producentem Christianem Karlstromem oraz Mikołajem Trybulcem, znanym z duetu Linia Nocna. Kilka kompozycji Karlstroma dotarło do finału Konkursu Piosenki Eurowizji, wśród nich utwory reprezentujące Szwecję, Cypr i Szwajcarię.

Singla „Loving On Your Brain” można już posłuchać w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/MonikaLewczukLovingOnYourBrain

Monika Lewczuk – o Artystce

Gwiazda Moniki Lewczuk rozbłysła w 2016 roku za sprawą singli „Zabiorę Cię stąd”, „Ty i ja” i „Biegnę”. Każdy z nich dotarł do top 30 listy Airplay, czyli zestawienia utworów najczęściej granych w polskich stacjachradiowych i telewizyjnych. Ukoronowaniem tych sukcesów był „LIBRE”, wspólny singiel z gwiazdą światowego formatu, słynnym Alvaro Solerem.

Po kilku latach przerwy Monika wraca na scenę w wielkim stylu. Przez ten czas artystka zmieniła management i producenta, a nowy rozdział jej kariery rozpoczynają przebojowe single „Na pół”  i „Loving On Your Brain”.

▸ Przeczytaj również: Nowy singiel Roxette! To jeden z ostatnich utworów nagranych przed śmiercią wokalistki

Monika Lewczuk – „Loving On Your Brain”
Monika Lewczuk
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Monika Lewczuk
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie