Hailey Bieber jest w CIĄŻY? Komentarz gwiazdy nie pozostawia złudzeń!

Hailey Bieber jest w CIĄŻY? Komentarz gwiazdy nie pozostawia złudzeń!
fot. instagram.com/haileybieber

Żona Justina Biebera po raz kolejny musi zmagać się z plotkami na swój temat. Amerykańskie media donoszą, że Hailey Bieber jest w ciąży. 23-letnia modelka postanowiła wydać w tej sprawie oficjalny komentarz.

Od czasu ślubu Hailey Bieber (23 l.) z Justinem Bieberem (26 l.) nie milkną spekulacje na temat rzekomej ciąży modelki. Fotoreporterzy śledzą niemal każdy ich ruch dopatrując się przy tym niuansów, które by wskazywały, że wkrótce zostanie mamą. Przypomnijmy, że w 2018 roku krótko po zaręczynach para postanowiła wziąć szybki ślub w tajemnicy. Jak podawały media z całego świata, powodem tego była domniemana ciąża gwiazdy. Wymowny wpis Justina Biebera podsycił plotki, gdy w dniu 23. urodzin ukochanej poinformował, że niebawem doczekają się dzieci. Później na reakcję fanów odniósł się tylko do kwestii dotyczącej małżeństwa.

Myślę, że udane małżeństwo to takie, gdy zawierasz przymierze przed Bogiem i kochasz tę osobę na dobre i na złe, w chorobie i zdrowiu – wyznał Justin Bieber.

▸ Zobacz także: Ariana Grande przekazała smutną wiadomość. Fani w rozpaczy!

Hailey Bieber jest w ciąży?

Niejednokrotnie Hailey Bieber wspominała o tym, że chce założyć rodzinę i mieć dzieci. W ostatnim czasie fala podejrzeń o domniemanej ciąży gwiazdy zdecydowanie rośnie. Amerykańskie tabloidy bardzo wnikliwie analizują zdjęcia i relacje, które pojawiają się na profilu modelki i kanadyjskiego piosenkarza. Tym razem spekulacje poszły o krok za daleko, bowiem Hailey Bieber wpadła w furię i postanowiła dosadnie skomentować najnowsze doniesienia. W relacji gwiazdy na Instagramie padły wymowne słowa.

Wiem, że macie zamiar przedstawić swoją zmyśloną historię, Us Weekly (amerykański tygodnik o celebrytach i gwiazdach – przyp. red.). Nie jestem w ciąży. Więc proszę, przestańcie pisać fałszywe historie z waszych „źródeł” i skupcie się na tym, co jest ważne… – skomentowała ostro modelka.

Amerykańska piękność twierdzi, że chce mieć dziecko, ale to nie jest jeszcze odpowiedni moment.

Dziwne jest to, że od zawsze chciałam mieć dzieci (…) ale teraz, kiedy jestem żoną, odczuwam mniejszą potrzebę. Jestem ambitną dziewczyną z wieloma projektami (…) To się stanie, ale nie teraz – powiedziała Hailey Bieber w wywiadzie dla „Vogue”.

Doskonale wiemy, że bycie mamą to nie jest prosta sprawa. Zaangażowanie i trud jaki trzeba włożyć w wychowanie dziecka, tym bardziej w początkowej fazie od jego narodzinach wymaga poświęcenia ogromnej ilości czasu. W najbliższym czasie Hailey Bieber chce realizować swoje cele zawodowe i oddać się karierze. Tak więc, wszystko w swoim czasie!

Mimo, że w chwili obecnej małżeństwo Bieberów nie spodziewa się potomka, piosenkarz otwarcie mówi o tym, chce być ojcem.

Chcę być motywowany prawdą i miłością. Chcę być świadomy moich słabych punktów i wyciągać z tego wnioski! (…) Chcę codziennie odrzucać swoje samolubne pragnienia, abym mógł być dobrym mężem i przyszłym tatą! – wyznał gwiazdor.

Nie tak dawno muzyk został zapytany przez dziennikarkę, Ellen DeGeneres – ile chciałby mieć dzieci.

Myślę, że to zależy od niej, bo to jej ciało – odpowiedział.

Jak widać, kwestię powiększenia rodziny Justin Bieber ewidentnie pozostawia Hailey Bieber. Fani z niecierpliwością czekają na moment, kiedy na świat przyjdzie potomek Bieberów! Pytanie kiedy to nastąpi, jak myślicie?

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak straci pracę w „The Voice of Poland”? Zaskakująca reakcja TVP!

Hailey Bieber zachwyca jak nigdy wcześniej!
fot. instagram.com/haileybieber
Justin Bieber wyjawił prawdę o narkotykach! Przyznał, że Hailey nie będzie z nim, dopóki ich nie odstawi!
fot. instagram.com/haileybieber
Hailey Bieber jest w ciąży
fot. Instagram @haileybieber

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!