Celeste w świątecznym utworze „A Little Love”

Celeste w świątecznym utworze „A Little Love”
fot. materiały prasowe

Brytyjczycy co roku wyczekują na świąteczną reklamę sieci domów handlowych John Lewis. W tym roku w świątecznym spocie możemy usłyszeć utwór Celeste „A Little Love”.

10 pensów z każdego zakupu „A Little Love” zostanie przekazane na kampanię, która ma na celu zbiórkę miliona funtów dla lokalnych organizacji charytatywnych oraz 4 mln funtów dla fundacji Home-Start oraz FareShare.

Czuję się zaszczycona, że mogłam nagrać piosenkę do taj szlachetnej inicjatywy. Chciałam stworzyć coś klasycznego, co jednocześnie będzie pasowało do mojego stylu artystycznego – Celeste.

▸ Zobacz także: Ariana Grande przekazała smutną wiadomość. Fani w rozpaczy!

Brytyjsko-jamajska wokalistka wygrała prestiżowe plebiscyty BRITs Rising Star Award oraz BBC Music’s Sound. Jej ostatni singiel, „Hear My Voice”, pojawił się na ścieżce dźwiękowej do filmu Aarona Sorkina „Proces siódemki z Chicago”. Film dostępny jest w platformie Netflix. Eksperci przewidują, że Celeste dzięki „Hear My Voice” ma szansę na nominację do Oscara w kategorii Najlepszy utwór oryginalny.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak straci pracę w „The Voice of Poland”? Zaskakująca reakcja TVP!

A Little Love
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie