Gromee prezentuje nowy singiel. „Worth it” śpiewa wokalistka z Islandii

DJ w poszukiwaniu nowego głosu trafił na Islandię!

Gromee prezentuje nowy singiel. „Worth it” śpiewa wokalistka z Islandii
fot. materiały prasowe

Gromee powraca z nowym hitem! Utwór zatytułowany „Worth It” wykonuje piosenkarka o pseudonimie Asdis, która pochodzi z Islandii. Premiera kawałka już teraz na MUZOTAKT.pl.

Gromee prezentuje kolejny kawałek, który może okazać się wielkim hitem! Po sukcesie polskiego singla „Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka)” z Anią Dąbrowską i Abradabem i przeboju „Sweet Emotions” z norweskim wokalistą Jesperem Jensetem – DJ zaprezentował fanom zupełnie nowy utwór „Worth It”. Gromee w poszukiwaniu nowego głosu trafił do kolejnego nordyckiego kraju – na Islandię. Stąd bowiem pochodzi Ásdís, wokalistka którą możemy usłyszeć w nowej produkcji Artysty.

Muzyka nie ma granic a do tego sprawia że czujemy się wolni. „Worth it” jest dla mnie idealnym przykładem mojej muzycznej wolności i powrotu do stylu funky, disco lat 80. – mówi Gromee.

▸ Zobacz także: Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Gromee – „Worth it”

Gromee nie raz udowodnił, że jego muzyczna misja to podnoszenie na duchu, dawanie radości innym ludziom. W tym roku szczególnie ta misja jest widoczna: „Hope (Glory to the Heroes)” w hołdzie dla medyków, „Another Day” dla wszystkich, którzy nie mogli bawić się na odwołanym przez pandemię Sunrise Fesival czy chociażby nagraną live wersją „Sweet Emotions” dla tych, którzy nie mogli bawić się na koncertach. „Worth it” to kolejny utwór –  taneczny, pozytywny, który oderwie myśli od wyjątkowo ponurej jesieni.

W tych trudnych czasach, za pośrednictwem tego utworu wysyłam do ludzi pozytywną elektroniczno – funkującą energię. Pozytywne myślenie! – dodaje DJ.

Niecodzienny klip do utworu stworzył Pascal Pawliszewski. „Worth It” z Islandzką wokalistką Ásdís można odsłuchać TUTAJ. Poniżej możecie zobaczyć teledysk do najnowszego singla artysty.

▸ Przeczytaj również: Córka Michaela Jacksona debiutuje. Paris Jackson wydała album!

ZOBACZ TELEDYSK:

Worth It
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie