Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe zdjęcia synka! To najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie!

Barbara Kurdej-Szatan z synkiem!
fot. instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan pokazała ostatnio w mediach społecznościowych kolejne zdjęcia swojej pociechy. Wygląda na to, że aktorka pragnie dzielić się ze światem każdą chwilą z życia swojego nowo narodzonego dziecka. Macierzyństwo w początkowym etapie to bardzo wymagający czas dla każdej kobiety. Jak gwiazda radzi sobie jako świeżo upieczona mama swojego drugiego dziecka? Zobaczcie sami!

Od niespełna dwóch miesięcy Barbara Kurdej-Szatan (35 l.), jej mąż Rafał Szatan (32 l.) i ich córka Hania (8 l.) cieszą się obecnością uroczego Henia (2 mies.). Narodziny synka były bardzo emocjonującą chwilą w ich życiu, bo przez długi okres czasu para starała się o kolejne dziecko. Wokalista i aktorka z niecierpliwością oczekiwali momentu, gdy ich drugi potomek przyjdzie na świat. Już dwa tygodnie przed porodem piosenkarka była w pełnej gotowości. Pierwsze dziecko urodziła tydzień przed terminem, tak więc odpowiednio nastawiła się na każdą możliwą sytuację. Tym razem musiała nieco dłużej poczekać nie pierwsze spotkanie z synem, bo Henio urodził się dziewięć dni po wyznaczonym terminie.

Czułam, jakby miało to nastąpić wcześniej. Tymczasem małemu było w brzuszku dobrze i wcale się nie spieszy (…) Nie chciałam wywoływać porodu oksytocyną, a że wszystko było dobrze z maluszkiem, czekałam spokojnie, aż Henio sam zdecyduje, kiedy przyjść na świat – powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w wywiadzie dla “Party”.

▸ Zobacz także: Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Przypomnijmy, że wcześniej gwiazda chorowała na boreliozę i prowadziła bardzo intensywny tryb życia. Sama jednak nie jest do końca pewna co było powodem jej problemów z zajściem w ciążę. Już od dłuższego czasu Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem myślała poważnie o rodzeństwie dla swojej ośmioletniej córki Hani. Każdego dnia starała się pozytywnie myśleć i wierzyła w to, że wszystko pójdzie po jej myśli.

Za każdym razem, kiedy już mi się wydawało, że jestem w ciąży, nic z tego nie wychodziło. Aż w końcu postanowiłam się wyluzować. (…) Na nic się nie nastawiałam i w końcu… udało się! – zdradziła w wypowiedzi dla “Party”.

Barbara Kurdej-Szatan z synkiem!

Gwiazda we wczorajszym wpisie na swoim instagramowym profilu zamieściła serię zdjęć ze swoją pociechą. Każdy kadr przedstawia inną aurę duchową zarówno mamy jak i synka. Oboje prezentują się rewelacyjnie.

„Czad! ❤️”, „cudowniiii 💛”, „Ale śliczny♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️”, „cudownyyy❤️🍭”, „Cudo ❤️❤️❤️”, „Jej!!!!! Ale się zmienił od kiedy Go widzieliśmy !!!! Wow !!!! A to chwilka temu była ❤️ Cuuuudowny ! ❤️😘❤️”, „Ps. 2 zdjęcie cały tata 😎” – takie komentarze pojawiły się pod zamieszczonymi kadrami Barbary Kurdej-Szatan.

Aktorka wydaje się być wzorcowa mamą, która dba o swoje dziecko i kocha je całym sercem. Gwiazda regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia ze spacerów i domowych przytulanek z Heniem. Jednym słowem macierzyństwo jej służy i daje wiele szczęścia, jak i optymizmu. Czekacie na kolejne relacje?

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku i Instagramie