Saszan powraca! Poznajcie jej autobiografie w utworze “SKRÓT”

Saszan zachwyca nowym singlem!
fot. materiały prasowe

Zaledwie dwa miesiące po premierze poprzedniego kawałka „Czternasty”, Saszan udostępnia kolejną ważną i osobistą piosenkę. Trapowy klimat nowego utworu jest zaledwie tłem do krótkiej autobiograficznej opowieści, którą stanowi „SKRÓT”.

W nowym singlu zatytułowanym „SKRÓT” każdy wers to krótki opis mojego życia rozpisany w punktach – zdradza 26-letnia Saszan. Utwór jest niezwykle uporządkowany, a mocny rytm perkusji i rapowe fragmenty tylko dodają mu większego wydźwięku.

Zawsze bardzo przykładam się do każdego aspektu swojej pracy – od warstwy tekstowej po stylizacje, teledyski i montaż – dodaje Saszan.

▸ Zobacz także: Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Saszan zachwyca nowym singlem!

Tytuł „SKRÓT” ma dwa znaczenia: pierwsze to opowieść o Saszan w tzw. mocnym skrócie. Drugie natomiast to fakt, że artystka nigdy nie wybiera dróg na skróty.

Nie przebieram w słowach już, nie mam siły na ten gest. Rzeczywistość jak ze snu, nie każdy może tu wejść. Możesz znaleźć do niej klucz, nie liczę nigdy na cud. Nie wiem co to skrót – usłyszycie w nowym utworze SKRÓT, który jest już wszędzie dostępny! – tłumaczy artystka.

Fani nie kryją swojego zachwytu, bowiem pod teledyskiem na platformie YouTube pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

„Warto czekać na Twoje utwory ❤️❤️”, „Słucham na okrągło!! Dobra robota 💪🏼”, „Nigdy nie zawodzisz❤️💪🏼”, „Kozak! <3”, „aaaa petarda 💖”, „genialna nuta👏🏼”, „Super piosenka ❤️❤️❤️”, „Uwielbiam ❤️🔥”, „No super piosenka taka życiowa bardzo ładnie zaśpiewałaś i na dodatek jesteś bardzo piękną kobietą ❤” – wtórowali Internauci. A Wam jak się podoba nowy singiel piosenkarki?

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę

Skrót

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku i Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!