ESKO POLO prezentuje „Sztukę kamuflażu”. Sprawdźcie to!

ESKO POLO to ekipa, której zależy przede wszystkim na dobrej zabawie, ale ich ambicje muzyczno-wizualne nie pozwalają robić tego w banalny sposób.
fot. instagram.com/eskopolo

Po utworze „Szczękoczułki” oraz wspierającym kobiety singlu „Evolucja” ESKO POLO prezentuje cały album „Sztuka kamuflażu” oraz singiel wraz z klipem o tym samym tytule. Czy okaże się hitem? Sprawdźcie koniecznie ich nową produkcję na MUZOTAKT.pl.

ESKO POLO, czyli ESTE i Kovaleffsky to duet, który jest efektem przyjaźni i wielu projektów na przestrzeni kilku lat. ESTE to producent muzyczny oraz wokalista, który dba o większość muzycznych produkcji oraz pomysłów związanych z projektem. Kawałki są okraszane szyderczym flow Kovaleffskiego. Razem stworzyli album, który na pewno wychodzi poza standardy rapu.

▸ Zobacz także: Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Melodyjne bity, otwartość na pomysły oraz różnorodność gatunków muzycznych tworzą materiał w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Chłopaki zadbali o całość produkcji muzycznej oraz video całkowicie swoimi silami z pomocą swoich znajomych i przyjaciół, którzy z wielka chęcią zawsze angażują się w to co tworzą.

ESKO POLO to ekipa, której zależy przede wszystkim na dobrej zabawie, ale ich ambicje muzyczno-wizualne nie pozwalają robić tego w banalny sposób.

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę

Sprawdź „Sztuka kamuflażu”  TUTAJ

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie