Ukraińska gwiazda Zlata Ognevich śpiewa po polsku dla polskich kobiet. Posłuchaj „Bogini”

Ukraińska gwiazda Zlata Ognevich śpiewa po polsku
fot. materiały prasowe

Jedna z najpopularniejszych wokalistek z Ukrainy, Zlata Ognevich zaprezentowała polską wersję utworu zatytułowanego „Bogini”. Piosenka wspiera nową inicjatywę społeczną w ramach projektu #moje_ciało_to_moja_sprawa, będącego odpowiedzią na obecną sytuację w Polsce. Posłuchajcie, jak ukraińska gwiazda brzmi w polskim wydaniu!

Utwór „Bogini” w wykonaniu Zlaty Ognevich mówi, że w każdej kobiecie żyje prawdziwa Bogini. Każda kobieta ma dokładnie ten sam „rdzeń”, który czyni ją wyjątkową, niepowtarzalną i silną. „Bogini” w języku polskim porusza ważny temat wolności wyboru kobiet. Piosenka Zlaty Ognevich jest wsparciem dla wszystkich kobiet w Polsce.

Każda kobieta jest wolna, a zakazy, które wchodzą w życie, po prostu naruszają jej prawa i mogą złamać „Boginię” w kobiecie. W każdej kobiecie jest piękno i ważne jest, by pomagać jej zachować je w sobie – komentuje utwór Zlata Ognevich.

Ukraińska gwiazda Zlata Ognevich śpiewa po polsku

Piosenkę „Bogini” napisał młody piosenkarz Jerry Heil, a za produkcję muzyki odpowiada The Maneken. Każdy wers utworu jest przepełniony mocą i podnosi kobietę na duchu jako najwspanialszą istotę we wszechświecie.

Ta piosenka z pewnością stanie się hymnem międzynarodowego wsparcia dla kobiet z Polski, symbolem wolności. Poczuj siłę, która jest głęboko w twojej duszy. Nie jesteś sama, ja jestem z tobą, a razem możemy wszystko. Razem jesteśmy silni. Zmienimy ten świat – to główne przesłanie tej piosenki – mówi Zlata Ognevich.

▸ Zobacz także: Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Kim jest Zlata Ognevich?

Zlata Ognevich urodziła się w 1986 w Murmańsku w Rosji, ale dorastała na Ukrainie. Ukończyła Wyższą Szkołę Muzyczną w Kijowie na wydziale wokalistyki popowej. W 2013 wygrała ukraińskie preselekcje konkursu piosenki Eurowizji. Reprezentowała Ukrainę w finale w Malmoe w Szwecji, w którym zajęła ze swoją piosenką „Gravity” 3. miejsce, zdobywając 214 punktów (w tym po 12 od Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Chorwacji i Mołdawii). Największe przeboje Zlaty to „The Kukushka”, „Gravity”, „Za Lisami Gorami”, „Ice And Fire”, „Za Litom, Za Vesnoyu”, „Tantsiuvati”„Do Mene”. Warto wiedzieć, że wokalistka angażuje się w życie polityczne i społeczne swojego kraju – w 2014 została wybrana posłanką do ukraińskiego parlamentu.

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę

Ukraińska gwiazda Zlata Ognevich śpiewa Bogini

Utworu Zlata Ognevich „Bogini” można już posłuchać w serwisie Empik Music: http://www.soundline.biz/ZlataOgnevichBogini/

Ukraińska gwiazda Zlata Ognevich śpiewa po polsku
fot. materiały prasowe
Ukraińska gwiazda Zlata Ognevich śpiewa po polsku
fot. materiały prasowe
Ukraińska gwiazda Zlata Ognevich śpiewa po polsku
fot. materiały prasowe

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie