Kasia Popowska wznosi TOAST i powraca z nowym albumem!

Najnowszy album jest już dostępny w sprzedaży w salonach Empik i na empik.com.

Kasia Popowska wznosi TOAST i powraca z nowym albumem!
fot. materiały prasowe

Kasia Popowska, znana z hitu „Przyjdzie taki dzień” powraca na rynek z nowym studyjnym albumem. Najnowszy krążek artystki jest już dostępny w sprzedaży. Posłuchajcie tytułowego singla pt. „Toast”.

Kasia Popowska to niezwykle utalentowana songwriterka i piosenkarka z Łodzi. Od lat artystka z gitarą w ręku komponuje utwory dla siebie i innych. Publiczność pokochała ją za utwór „Przyjdzie taki dzień”, który podbił listy przebojów rozgłośni radiowych w całym kraju w 2014 roku. Od tamtej pory jej oryginalna i ciepła barwa głosu nieprzerwanie gości w eterze. Teraz powraca z nowym krążkiem.

Album „Toast” to trzeci album Kasi Popowskiej, który ukazał się 27 listopada 2020. Surowe, a jednocześnie ciepłe brzmienia, mocniejsze gitary i minimalizm w instrumentarium – tak można opisać jej najnowsze wydawnictwo. Jest to też album bardziej intymny i dojrzalszy niż poprzednie.

▸ Zobacz także: Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Kasia Popowska powraca!

Na płycie „Toast” znalazło się 11 utworów z emocjonalnymi tekstami. Album zapowiadały single „Nie ma nas”, „Nim potłuczemy szkło” oraz „Powiedz gdzie”, które wyznaczają kierunek pozostałym utworom na płycie.

Produkcją albumu zajął się Maciej Wasio, ceniony i utalentowany producent z Wrocławia, który na swoim koncie ma współpracę z m.in. Jamalem, Patrycją Markowską i Afromental. Przy produkcji albumu współpracowali również m.in. Marcin Bors, Paweł Wochna, Kamil Durski, Piotr Rubik oraz Radosław Owczarz.

Kasia Popowska „Toast” – tracklista

 1. Wierz mi
 2. Ty i ja
 3. Nim potłuczemy szkło
 4. Powiedz gdzie
 5. Pod prąd
 6. Próbuj
 7. Trop
 8. Nie ma nas
 9. Tu
 10. Bal
 11. Toast

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę

Toast

Album Kasi Popowskiej „Toast” jest już dostępny w salonach Empik i na empik.com (https://www.empik.com/toast-popowska-kasia,p1252822529,muzyka-p). Albumu można też już posłuchać w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/KasiaPopowskaToast/

Kasia Popowska powraca!
fot. materiały prasowe
Kasia Popowska powraca!
fot. materiały prasowe

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie