Michał Wiśniewski dumny z syna. Xavier debiutuje jako RAPER. Posłuchajcie singla „Prąd”!

Michał Wiśniewski i Xavier Wiśniewski podczas WOSP
fot. instagram.com/wisniv

„My Son, my pride. Bądź sobą chłopaku! LoveU” – napisał Michał Wiśniewski pod teledyskiem swojego syna. Tym samym Xavier Wiśniewski zdradził, co chce robić w życiu. Wszystko wskazuje na to, że 18-latek pójdzie śladami swojego ojca. W sieci zadebiutował jako raper „wisniv”, który zaskakuje swoją dojrzałością.

Michał Wiśniewski (48 l.) i Marta Wiśniewska (42 l.) są doskonałą inspiracją dla swojego nastoletniego syna Xaviera Wiśniewskiego. Wokalista i piosenkarka od lat są znanymi i lubianymi postaciami polskiej sceny muzycznej. Przypomnijmy, że w 2002 roku zawiązali formalnie swój związek. Para pobrała się w grudniowy wieczór w Kirunie, na północy Szwecji na oczach widzów programu „Jestem jaki jestem”. Podczas ceremonii, która odbyła się wykutej w lodzie kaplicy powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. To był ślub jak z bajki, który na długo pozostanie jeszcze w pamięci wiernych fanów.

Gwiazdor i tancerka mają dwójkę dzieci: Xaviera i Fabienne. Mimo tego, że po kilku latach ich małżeństwo rozpadło się, a Michał Wiśniewski zdążył poślubić kolejne trzy kobiety, to jego stosunki z Mandaryną wydają się być dobre. Do chwili obecnej oboje sprawują opiekę nad swoimi pociechami i robią to w przyjaznych relacjach.

▸ Zobacz także: Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Jaką drogę wybierze syn celebryty?

Xavier Wiśniewski ewidentnie odziedziczył talent muzyczny po swoich rodzicach i jak widać stara się podążać śladami ich sławy. Jako młody chłopiec bardzo chciał zostać asystentem ojca, próbując swoich sił jako tekściarz. Od lat wiadomo, że jego największą pasją jest również taniec.

Swoje 18. urodziny obchodził w czerwcu bieżącego roku wspólnie ze swoimi rodzicami. Teraz, kiedy jest już pełnoletni, jego plany nieco uległy zmianie – nastolatek pragnie zostać gwiazdą rapu. Michał Wiśniewski może być naprawdę dumny, bowiem kilka godzin temu jego syn zaprezentował w sieci swój pierwszy kawałek. Utwór pt. „Prąd” opowiada o jego burzliwym i emocjonalnym życiu.

Musiałem przejść dziwną drogę tutaj w swoim życiu, w którym stałem na krawędzi nie myśląc o swoim życiu.

W myślach tamtych chciałem uciec tak bardzo do Ciebie, dzisiaj jednak jestem pewien.

Odtrąciłem dawno fałszywych ludzi, którzy mieli być tu, lecz nie ma ich tu dziś.

W głowie płynął tylko prąd, weź go zakręć, on odpłynął dawno stąd – w końcu zasnę – rapuje Xavier Wiśniewski.

W dojrzałym tekście młody artysta wspomina również o osobie, która jest zawsze jego opoką. Czyżby chodziło o Michała Wiśniewskiego, który zawsze czuwa nad synem?

Nigdy nie chciałem by, te gwiazdy spadły na mnie.
Zawsze cię wołam, gdy leżę głęboko na dnie – słyszymy w refrenie utworze zatytułowanym „Prąd”.

Czy Xavier Wiśniewski jako „wisniv” odniesie wielki sukces? Czy Michał Wiśniewski pomoże młodemu artyście w karierze?

Xavier Wiśniewski jest dopiero na początku swojej muzycznej ścieżki. Przed nim bardzo długa droga do osiągnięcia sukcesu i sławy. Już niebawem okaże się, czy jego premierowy utwór zyska uznanie wśród odbiorców. Trzymacie za niego kciuki?

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę

wisniv – Prąd
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie