Rita Ora prosto z wanny! Tak gwiazda świętowała swoje 30. urodziny

Rita Ora skończyła 30 lat!
fot. instagram.com/ritaora

26 listopada br. Rita Ora skończyła 30 lat. Z tej okazji brytyjska piosenkarka udzieliła obszernego wywiadu dla magazyny Numero Berlin i pokazała efekty niezwykłej sesji zdjęciowej.

W rozmowie Rita Ora poruszyła temat walki o równe prawa dla kobiet:

My, kobiety – każdego dnia walczymy o równe wynagrodzenie, równy głos…. żeby nie osądzać za wyrażanie naszej kobiecości w sposób, który nie osłabia naszej siły – mówi piosenkarka w rozmowie z Numéro Berlin. 

▸ Zobacz także: Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Jednocześnie gwiazda przyznała, że zastanawia się nad trwającą walką o równe prawa:

To są rzeczy, o które walczymy każdego dnia. Równość płci to coś, za czym się opowiadam. Jestem tym bardzo zafascynowana. Szanuję równe prawa, bronię wolności słowa i wspieram kobiety, które mają postawę przywódczą – dodaje.

Jak przyznała, możliwość budowania swojej kariery przez lata i utrzymania pozycji w show-biznesie jest dla brytyjskiej wokalistki wielkim powodem do dumy:

Dziś mogę znowu tu siedzieć i robić niesamowite zdjęcia. Móc opowiadać o swojej karierze po 10 latach… myślę, że to świetny wynik dla artysty (…) Nadal być w tym biznesie, jest naprawdę niesamowite – mówi Rita Ora.

Ile zarabia Rita Ora?

Przypomnijmy, artystka jest jedną z najbogatszych piosenkarek muzyki pop. W ciągu kilku lat zgromadziła majątek w wysokości 20 milionów funtów! Na swoim koncie ma dwa studyjne albumy, które nadal świetnie się sprzedają oraz niezliczone lukratywne kontrakty reklamowe. Poza tym Rita Ora była jurorką brytyjskiego talent show X Factor i The Voice, a także zagrała w kilku filmach: „Szybcy i wściekli 6”, „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Ciemniejsza strona Greya” czy „Nowe oblicze Greya”. Wkrótce na ekrany wejdzie film „Twist”, gdzie gwiazda pojawi się u boku Michaela Caine’a i Leny Headey, wcielając się w kobiecy odpowiednik Artful Dodgera.

Rita to siła, z którą należy się liczyć w przemyśle muzycznym, ale jeśli chodzi o jej markę osobistą, jest bezcenna. Firmy chcą z nią pracować, a kontrakty, które podpisuje sprawią, że będzie mogła żyć spokojnie przez długi czas – mówi osoba z bliskiego otoczenia celebrytki.

Rita Ora skończyła 30 lat!

Brytyjska piosenkarka z okazji okrągłych urodzin urządziła huczną imprezę w Londynie. Z grupą około 30 przyjaciół bawiła się w restauracji Casa Cruz w dzielnicy Notting Hill. Przypomnijmy, że na Wyspach Brytyjskich, podobnie jak w wielu innych krajach obowiązuje zakaz działalności stacjonarnej restauracji, pubów i barów. Zagraniczne media donoszą, że Rita Ora za złamanie zasad lockdownu dobrowolnie zapłaciła grzywnę w wysokości 10 tysięcy funtów.

Witam wszystkich, byłam na małym spotkaniu z przyjaciółmi, aby uczcić moje 30. urodziny. To była spontaniczna decyzja podjęta z błędnym poglądem, że wychodzimy z blokady i to będzie w porządku – oświadczyła gwiazda w mediach społecznościowych.

W wystosowanym oświadczeniu Rita Ora przeprosiła za naruszenie rozporządzenia Covid-19:

Jest mi bardzo przykro z powodu złamania zasad i rozumiem, że naraziłam ludzi na niebezpieczeństwo. To był poważny i niewybaczalny błąd w ocenie. Biorąc pod uwagę ograniczenia, zdaję sobie sprawę, jak nieodpowiedzialne były te działania i biorę na siebie pełną odpowiedzialność – czytamy na instagramowym profilu piosenkarki.

Wokalistka dodała, że czuje się z tym bardzo źle, ponieważ doskonale rozumie ludzi walczących z pandemią koronawirusa. Niedawno matka artystki wróciła do pracy jako lekarz o specjalizacji psychiatria na pierwszej linii frontu:

Czuję się szczególnie zawstydzona, wiedząc z pierwszej ręki, jak ciężko pracują ludzie, aby zwalczyć tę straszną chorobę… Choć to nie pomoże, chcę szczerze przeprosić – podsumowała Rita Ora.

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę

Zobaczcie poniżej zdjęcia, które wykonał Jack Bridgland. Jak Wam się podoba Rita Ora w takim wydaniu?

Rita Ora skończyła 30 lat!
fot. instagram.com/ritaora
Rita Ora skończyła 30 lat!
fot. instagram.com/ritaora
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie