The Four. Bitwa o sławę: O czym marzy w Święta Sabina Jeszka?

The Four. Bitwa o sławę: O czym marzy w Święta Sabina Jeszka?
Sabina Jeszka w świątecznym wydaniu (fot. materiały prasowe)

Sabina Jeszka, gwiazda programów „The Four. Bitwa o sławę” i „Mam talent” przedstawia wyjątkowy świąteczny album, który będzie idealnym prezentem pod choinkę! Szukaj płyty w salonach Empik i na empik.com.

O tym projekcie Sabina Jeszka marzyła od wielu lat. Album „My Christmas Dream” to mistrzowsko przygotowana kompilacja z najpiękniejszymi utworami o Bożym Narodzeniu. Artystka przy akompaniamencie orkiestry zaśpiewała swoje ulubione piosenki świąteczne w języku angielskim. Niespodzianką dla fanów jest także autorski singiel w języku polskim, „Za chwilę święta”.

▸ Zobacz także: Katy Perry przebrała się za… choinkę! Musicie to zobaczyć

Na płycie znajdziemy gwiazdkowe standardy, takie jak „The Christmas Song” czy „Santa Baby”, jak również współczesne świąteczne przeboje, ze słynnym „All I Want For Christmas Is You” i „Something About December” na czele. Muzykę wykonała orkiestra pod kierownictwem Jacka Tarkowskiego, którego Sabina zaprosiła do współpracy, ceniąc jego umiejętności muzyczne i aranżacyjne, ale przede wszystkim jego miłość do świąt.

Czytaj także: Demi Lovato podpadła weganom. Na artystkę wylała się fala hejtu!

Sabina Jeszka podąża za swoim motto „Święta w sercu… przez cały rok” i niewątpliwie słychać to w każdym wyśpiewanym przez nią dźwięku.

Pragnę, aby każdy słuchając tej płyty przeniósł się do czasów beztroskiego dzieciństwa, rozmarzył się choć przez chwilę i poczuł wewnętrzny spokój. W tych trudnych czasach chciałam, żebyśmy zapomnieli o troskach chociaż na chwilę. Każdemu życzę podczas słuchania „My Christmas Dream” uczucia świąt w sercu i niech to uczucie pozostanie z nami na dłużej – tłumaczy Sabina Jeszka.

„My Christmas Dream” jest już dostępny w sprzedaży w salonach Empik i na empik.com: 
https://www.empik.com/my-christmas-dream-jeszka-sabina,p1254848840,muzyka-p

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę 

Za Chwilę Święta
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas również na Facebooku Instagramie.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!