AniKa Dąbrowska z The Voice Kids: Te święta będą dla nas wszystkich bardzo trudne. Musimy wspierać się nawzajem i dbać o siebie

AniKa Dąbrowska z The Voice Kids: Te święta będą dla nas wszystkich bardzo trudne. Musimy wspierać się nawzajem i dbać o siebie
fot. instagram.com/anikadabrowskaofficial

Zwyciężczyni drugiej edycji programu „The Voice Kids” zamierza spędzić tegoroczne święta w gronie najbliższych. Zaznacza, że druga fala pandemii zweryfikowała plany bożonarodzeniowe znacznej części społeczeństwa. W konsekwencji dla wielu Gwiazdka nie będzie tak radosna jak przed laty. AniKa Dąbrowska patrzy jednak w przyszłość z optymizmem. Wierzy, że już niedługo sytuacja na świecie się poprawi i wielopokoleniowe rodziny będą mogły spotkać się przy wspólnym stole. W tym roku szczególnie ważna jest wzajemna życzliwość i serdeczność.

AniKa Dąbrowska z The Voice Kids zaznacza, że chociaż nadchodzące święta Bożego Narodzenia z powodu rozprzestrzeniającego się wirusa będą specyficzne, nie powinniśmy się załamywać.

– Myślę, że te święta będą dla nas wszystkich bardzo trudne, ale musimy sobie jakoś poradzić. Musimy wspierać się nawzajem, dbać o siebie. Damy radę to wszystko przetrwać i wierzę, że następne święta będą już dużo lepsze – mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle AniKa Dąbrowska.

 Czytaj także: Nie żyje gwiazda Roxette. Ceniony artysta zmarł rok po śmierci Marie Fredriksson….

Zwyciężczynię drugiej edycji programu „The Voice Kids” czekają miłe chwile spędzone z rodziną. Celebrować zamierza w tradycyjny sposób wraz z najbliższymi. Zaznacza, że wspólne śpiewanie kolęd jest dla niej bardzo ważne i już nie może się go doczekać.

– Święta spędzę w gronie rodziny, z siostrą, bratem i rodzicami. Będzie bardzo klimatycznie. Chcemy kolędować, bo bardzo to lubimy. Mam nadzieję, że nie odczujemy tego, że te święta są troszeczkę inne – podkreśla AniKa Dąbrowska.  

▸ Zobacz także: Laluna Unique przeszła serię zabiegów. Gwiazda programu Królowe Życia pokazała swoją nową twarz (FOTO)

Wokalistka z The Voice Kids tłumaczy, że w obecnej sytuacji trudno jest tworzyć długoterminowe plany. Dlatego nie zamierza wybiegać myślą w daleką przyszłość. Na razie skupia się na najbliższych tygodniach. Ma nadzieję, że 2021 rok przyniesie wszystko, co najlepsze i pozwoli zapomnieć o złych chwilach i lęku.

– Jeszcze nie mam planów na Nowy Rok, zobaczymy, jak to wszystko się poukłada. Myślę, że spędzę go z rodziną albo przyjaciółmi. Mam jednak nadzieję, że następny rok będzie dla nas bardziej przychylny – dodaje AniKa Dąbrowska.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak wyprawił 30. urodziny. Uwagę przykuwa nowy look gwiazdora!

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas również na Facebooku Instagramie.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!