Becky Hill z singlem „Last Time”

To zapowiedź debiutanckiego albumu artystki, który ukaże się latem tego roku.

Becky Hill z nowym singlem „Better Off Without You”
fot. materiały prasowe

Becky Hill ma na koncie katalog hitów, które podkreślają jej status jednej z najbardziej wpływowych brytyjskich artystek w świecie muzyki dance – Sigala. Posłuchajcie jej nowego singla.

Becky Hill tak mówi o „Last Time”: – Mogłabym prawić komunały o tym, jak bardzo podekscytowana jestem premierą, ale choć to prawda, to jest to także coś znacznie więcej dla mnie. „Last Time” to początek zbierania owoców z dawno zasianych plonów. W 2021 ukaże się mój debiutancki album i nie wyobrażałam sobie innego wyboru na pierwszy singiel. W pracach nad płytą wspierali mnie Lostboy („Sunrise in the East), Negin i Tom Mann. Po rozmowie na temat naszych obecnych życiowych doświadczeń, zaczęliśmy pracę nad czymś, w czym z miejsca się zakochałam. Po dograniu wokalu wiedziałam już, że udało nam się stworzyć coś wyjątkowego. W tym roku mam zamiar wznieść swoją karierę i muzykę na nowy poziom, nie tylko w UK, ale i na całym świecie. Uwielbiam to co robię, mam więc nadzieję, że pokochacie ten singiel i muzykę, którą wydam tego lata, równie mocno jak ja!

Głos Becky słychać w tak wielu utworach dance, które są żelaznymi punktami moich setów DJ-skich – Joel Corry

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

„Last Time” to następca „Better Off Without You” ft. Shift K3Y (status platyny w UK) i „Heaven On My Mind” (status srebra, ponad 55 mln streamów, najwyżej notowany debiut w dotychczasowej karierze Becky). Klip do „Last Time” wyreżyserował Jordan Rossi. W teledysku możemy oglądać TikTokową choreografię oraz epicką noc spędzoną na clubbingu.

Debiutancki album studyjny Becky Hill będzie następcą wydanej w 2019 kolekcji 13 utworów „Get To Know” – zbioru dotychczasowych singli solowych oraz gościnnych występów artystki. „Get To Know” w Wielkiej Brytanii ma status złotej płyty. Trafiło też na 16. miejsce Billboard Dance/Electronic Albums Chart.

Becky Hill może poszczycić się wieloma sukcesami songwriterskimi – aż 10 singli napisanych lub współnapisanych przez nią trafiło do top 40 UK Official Singles Chart (dwa do top 10, jeden na #1, osiem ma status platyny). Jej dotychczasowy katalog w samym Spotify liczy ponad 1,75 miliarda streamów. Artystka ma ponad 14 mln słuchaczy miesięcznie w Spotify, a w 2019 i 2020 została okrzyknięta drugą najpopularniejszą brytyjską artystką solową wśród brytyjskich użytkowników Spotify.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!