Jessie Ware prezentuje taneczny klip do „Please”

Jessie Ware i dziewczyna Bonda razem w klipie
fot. materiały prasowe

Kilka dni po premierze singla „Please”, Jessie Ware udostępniła taneczny i zmysłowy teledysk do kawałka. Utwór zapowiada reedycję ostatniego albumu artystki. Premiera „What’s Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition” ukaże się 11 czerwca.

Jessie Ware powraca z nowym klipem. Choreografia w „Please” to dzieło paryskiego duetu I COULD NEVER BE A DANCER (Carine Charaire & Olivier Casamayou). Wcześniej ta dwójka pracowała z Jessie Ware przy klipie do „Spotlight”, a to wideo ma już ponad 3 mln wyświetleń. Od tamtego czasu duet pracuje z artystką przy koncertowych klipach lub wykonaniach na żywo. Przy „Please” twórcom zależało na uchwyceniu ponadczasowej celebracji, idealnej imprezy, na której gromadzą się różnorodni ludzie, zjednoczeni swoją miłością do muzyki i tańca.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wideo do „Please” to kolejny ważny moment w karierze Jessie Ware. Artystka ma ostatnio świetną passę. Album „What’s Your Pleasure?” powrócił do top 10 po występie w programie Grahama Nortona. Gwiazda otrzymała też nominacje do nagrody BRIT.

Jessie Ware wydała także swoją pierwszą książkę kucharską, a jej podcast „Table Manners” przekroczył liczbę 21 mln słuchaczy. Wśród gości programu znaleźli się m.in. Dua Lipa, Kylie Minogue, Yungblud, Robbie Williams, Alanis Morissette, Dawn French czy Dolly Parton.

„What’s Your Pleasure?” spotkało się z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i krytyków. Album trafił na wiele list podsumowujących najlepsze wydawnictwa 2020.

Najlepszy z dotychczasowych albumów Ware – Guardian

Czysty eskapizm – NME

Jessie przypomina nam, dlaczego słuchamy muzyki dance – Pitchfork

Perfekcyjny album – GQ

Najlepszy album popowy 2020 – Vogue

Triumf – Rolling Stone

Jessie Ware – „What’s Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition” – lista utworów:

1. Spotlight
2. What’s Your Pleasure?
3. Ooh La La
4. Soul Control
5. Save A Kiss
6. Adore You
7. In Your Eyes
8. Step Into My Life
9. Read My Lips
10. Mirage (Don’t Stop)
11 .The Kill
12. Remember Where You Are
13. Please
14. Impossible
15. Eyes Closed
16. Overtime
17. Hot N Heavy
18. Pale Blue Light
19. 0208 (feat. Kindness)
20. Adore You (Endless Remix)

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!