MUZOTAKTTeledyskiGdy raper spotyka songwritera i… dziennikarza radiowego powstaje hit lata!

Gdy raper spotyka songwritera i… dziennikarza radiowego powstaje hit lata!
G

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

TKM, Mayk oraz Typiak połączyli siły, by nagrać najbardziej bujający numer tych wakacji pt. „PrzeWszystko”. Już 2600 osób zostawiło łapkę w górę pod klipem a obejrzano go 73 000 razy – czy numer przyjmie się na polskich playlistach?

TKM, Mayk oraz Typiak chcą podbić sieć. „PrzeWszystko” to dotychczas pierwszy wspólny singiel lubelskiego dziennikarza radiowego Pawła Typiaka, songwritera i wokalisty Mayka oraz poznańskiego rapera TKMa. Co ciekawe, jest to bowiem odważne połączenie latynoskiego ognia, chwytliwej melodii, szalonego rapu i przemyślanego tekstu o miłości do drugiej osoby. 

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

„…Dla Ciebie zagram jazz, dla Ciebie też wyłączę disco Ty wiesz co dobre jest! Dla Ciebie mięso zjem, jak jesteś wege to nie, dla Ciebie jednym słowem WSZYSTKO!” śpiewają autorzy gorącego letniego hitu. Muzykę skomponował Adi Foxx, który tworzył hity dla Julii, Sound’n’Grace, Mery Spolsky, Julii Wieniawy czy Arka Kłusowskiego.

Materiały promocyjne partnera

W teledysku wystąpili tancerze z wielokrotnie nagradzanego zespołu tańca UDS z Lublina, finaliści programu „Mam Talent”.

Paweł Typiak o utworze „PrzeWszystko”

Jako radiowiec z siedemnastoletnim stażem codziennie odsłuchuję bardzo wiele utworów. Zauważyłem, że rzadko nagrywa się muzykę latino po polsku, a jeśli jest to robione, to brzmi to często dość pokracznie lub zabawnie. Postawiliśmy wszystko na jedną kartę i stworzyliśmy utwór światowej jakości. Tak jak do “Despacito” dograł się Justin Bieber, do “Mi Gente” Beyonce a do “Jalebi Baby” Jason Derulo tak i my odświeżamy nasz numer, który ma totalnie wakacyjny vibe!

Do kawałka dograł się raper TKM, dzięki czemu numer już teraz trafia do młodych ludzi
imprezujących w plenerkach. Teraz ma już 73 000 wyświetleń na YouTube co dla
debiutantów jest niesamowitym sukcesem!

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Mayk o utworze „PrzeWszystko”

Gdy dostałem pierwszą wersję tekstu od Pawła od razu wiedziałem, że to musi być latino. Może polskie „Despacito”? Natychmiast nagrałem demo w tym klimacie i zrozumiałem, że przy odpowiednim dotarciu mamy w rękach poważnego kandydata na hit lata. Po zaśpiewaniu refrenu wszystko stało się jasne. „PrzeWszystko” buja jak największe numery z Hiszpanii czy Ameryki Południowej. Jesteśmy mega dumni i szczęśliwi, że kawałek aż tak bardzo podoba się ludziom!

Adi Foxx, producent muzyczny, o utworze „PrzeWszystko”

Tu nie było drogi na skróty. Od razu wiedzieliśmy, że tworzymy kawałek o światowym brzmieniu. Bębny jak w „Mi Gente”, wokale i chórki jak w „Despacito”, melodia jak u Shakiry i jeszcze wiele innych inspiracji spowodowało, że słuchacze tak bardzo doceniają „PrzeWszystko”. Poświęciliśmy masę czasu by wydobyć z kawałka jak najwięcej latynoskiego ognia. Namówiliśmy Typiaka by zarapował szybko i wysoko i jak tylko wcisnęliśmy play wiedzieliśmy, że to jest ten pazur i ogień o jaki nam chodziło! Ciężko usiedzieć przy tym numerze.

▸ Zobacz także: Ania Karwan i Alicja Szemplińska wystąpiły na Dziedzińcu Nowy Świat

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA