Marta Gałuszewska i Adam Graf wysyłają miłosne S.O.S! (WIDEO)

Twoja twarz brzmi znajomo: Marta Gałuszewska bardzo podekscytowana
fot. instagram.com/mgaluszewska

W tym utworze dwoje artystów opowiada o relacji między kobietą i mężczyzną. „S.O.S” to bez wątpienia bardzo emocjonalny utwór, w którym dwoje zakochanych przeżywa miłosny rolllercoaster. Posłuchajcie nowej propozycji, którą przygotował Adam Graf i Marta Gałuszewska.

Adam Graf i Marta Gałuszewska połączyli siły, aby zabrać słuchaczy w zmysłową i ekstremalną podróż po ich szalonym świecie.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!” 

Adam Graf i Marta Gałuszewska łączą siły

Szybki mocny bit w połączeniu z chwytliwą melodią tworzą bez wątpienia taneczny letni hit. „S.O.S” to hymn wakacyjnej miłości, którą każdy z nas przecież kiedyś przeżył. Utwór do wielokrotnego przesłuchania. Za produkcję kawałka odpowiedzialny jest GOZDEK.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Adam Graf ma na swoim koncie singiel „Do rana” z filmu Netflixa „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” oraz duety z Marceliną Szlachcic, AdMą czy Gverillą. Swój czas dzieli między karierę muzyczną i aktorską.

Fani nie kryją zachwytu, bowiem pod teledyskiem na platformie YouTube pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy.

„Marto wszystkie wokalistki w Polsce mogą ci pozazdrościć” – napisała Agnieszka. „Przyjemnie się słucha. Bardzo fajny radiowy numer. No i Marta” – dodała Victoria. „Ale sztos”, „Ogień”, „Piękny wokal”, „Można słuchać bez przerwy!” – wtórowali kolejni internauci.

A jak Wam się podoba nowa propozycja Adama i Marty?!

▸ Zobacz także: Ania Karwan i Alicja Szemplińska wystąpiły na Dziedzińcu Nowy Świat

Posłuchaj kawałka „S.O.S”:

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!