MUZOTAKTNEWSYGwiazdyAdele: Dlatego jestem wreszcie gotowa

Adele: Dlatego jestem wreszcie gotowa
A

REKLAMA
REKLAMA

Jej fani czekali na ten moment, aż 6 lat! Niedawno popularna brytyjska piosenkarka, czyli Adele obwieściła, że wraca z nowym albumem. Tydzień temu ruszyła oficjalna przedsprzedaż płyty „30”, która pojawi się na sklepowych półkach 19 listopada.

Fani na całym świecie wręcz oszaleli, gdy 15 października Adele opublikowała w sieci swój nowy teledysk do piosenki zatytułowanej „Easy On Me”. Utwór, który zwiastuje nowy album artystki, w błyskawicznym tempie podbił serca słuchaczy. Z tej okazji gwiazda podzieliła się inspirującym listem.

Z pewnością nie byłam nawet blisko miejsca, w którym chciałam się znaleźć gdy zaczynałam trzy lata temu. Właściwie byłam zupełnie gdzie indziej. Polegałam na rutynie i konsekwencji w swoich działaniach, by czuć się bezpiecznie, zawsze tak robiłam. A jednak świadomie, a nawet z pełną premedytacją rzucam się w labirynt absolutnego bałaganu i wewnętrznego zamętu.

REKLAMA

W trakcie tej drogi poznałam wiele trudnych prawd o sobie. Porzuciłam wiele warstw, ale także otoczyłam się nowymi. Odkryłam naprawdę przydatne i pełnowartościowe sposoby myślenia, którymi się kieruję i czuję, że wreszcie znalazłam swoje uczucia. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że nigdy w życiu nie czułam się tak spokojna – dodaje Adele.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

I dlatego jestem wreszcie gotowa wydać ten album

To był mój nieodłączny towarzysz przez najbardziej burzliwy czas mojego życia. Kiedy pisałam, ta płyta była mi przyjacielem, który odwiedzał mnie z butelką wina i jedzeniem by mnie pocieszyć. Moim roztropnym przyjacielem, który zawsze dawał mi najlepsze rady. Nie zapominam też o jego szalonej stronie, która mówiła „To powrót Twojego Saturna, pieprz to, żyjesz tylko raz.” Był przyjacielem, który nie spał całą noc i trzymał mnie za rękę, kiedy ja, nie wiedząc czemu, nie mogłam powstrzymać płaczu. Ten motywujący przyjaciel, który nie zastanawiał się, tylko zabierał gdzieś, gdzie mówiłam, że nie chciałam iść, ale porywał mnie, żebym złapała trochę witaminy D. Przyjaciel, który zakradał się i zostawiał magazyn z maseczką na twarz i solą do kąpieli, bym czuła się kochana, ale też przypominając mi jaki mamy miesiąc i że powinnam trochę bardziej pomyśleć o sobie!

I w końcu ten przyjaciel, który nie ważne co się działo, sprawdzał co u mnie, mimo że ja nie sprawdzałam co u niego, bo byłam tak skupiona na moim własnym żalu. Od czasu gdy zaczęłam go pisać, drobiazgowo przearanżowałam swój dom i swoje serce, a on jest narratorem tej historii.

Dom jest tam, gdzie Twoje serce x – podpisała Adele.

Warto dodać, że najnowszy klip zaczyna się w tym samym domu, który mogliśmy podziwiać w teledysku do kawałka „Hello” w 2015 roku.

Adele – 30

„30” to pierwsza nowa muzyka Adele od wydania trzeciego albumu studyjnego „25” w listopadzie 2015 roku. Za produkcję  na płycie odpowiadali wcześniejsi współpracownicy Adele: Greg Kurstin, Max Martin, Shellback i Tobias Jesso Jr., a także nowi: Inflo i Ludwig Göransson. „30” jest już dostępne w przedsprzedaży na całym świecie. Nowa kompozycja Adele zostanie wydana na CD, dwóch płytach winylowych, a także w specjalnej winylowej edycji limitowanej dostępnej tylko w Empiku.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA