MUZOTAKTDebiutykeshi z najlepszym debiutem na Billboardzie

keshi z najlepszym debiutem na Billboardzie
k

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

keshi ze swoim pierwszym albumem „Gabriel” z miejsca trafił do top 20 głównego zestawienia Billboardu. Faktem jest, że jest to najlepszy wynik wśród tegorocznych debiutów.

Płyta keshi znalazła się również w Top 5 Billboard Top Album Sales oraz zdobyła entuzjastyczne recenzje w takich mediach jak MTV, NPR, „Allure”, Consequence, „CLASH” czy „Rolling Stone”. – „Gabriel” to surowy i odsłaniający wiele portret człowieka, który kryje się za artystą – zawyrokował dziennikarz MTV.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

keshi z pierwszym sukcesem

Na albumie 27-letni wokalista, autor tekstów, producent i multiinstrumentalista po raz pierwszy staje się głównym bohaterem swojego muzycznego świata.

– „Gabriel” to bardziej osobiste dzieło niż miało być w założeniu – nie kryje keshi. – Płyta stała się sposobem na radzenie sobie z przejściem od życia z dala od świateł reflektorów do popularności i sławy, z którymi nadal w pełni sobie nie radzę. Myślałem o sukcesie, o swoich celach, rodzinie, presji, ale też o porażce. O tym, jak czas jest towarem, a płeć skórą, w której żyjemy, Rozmyślałem także o tym, jak mało obchodzi mnie, co ludzie mają do powiedzenia, a jednocześnie, jak ważne są dla mnie ich opinie. Przypomniałem sobie, że tworzenie muzyki powinno być przede wszystkim dobrą zabawą, a teksty powinny przykuwać uwagę w takim samym stopniu, co melodie. Mam nadzieję, że udało mi się stworzyć szczery, różnorodny album, do którego wiele osób będzie chętnie wracać.

Materiały promocyjne partnera

keshi jeszcze premierą „Gabriel” mógł mówić o sukcesach oraz rzeszy oddanych fanów. Mówimy o 1,8 miliarda streamów oraz koncertach, które wyprzedają się w przedsprzedaży. Jego debiutancka płyta dodaje niuansów i artystycznej różnorodności, które sprawiają, że keshi staje się szanowaną marką.

keshi to fonetyczna zabawa prawdziwym imieniem muzyka, który nazywa się Casey Luong. Artysta na koncie ma trzy EP-ki – „Skeletons” (2019), „Bandaids” (2020) i „Always” (2020) – które sam napisał, wyprodukował i zrealizował, a także na których zagrał na wszystkich instrumentach. Obecnie zgromadził 1,8 miliarda odsłuchów. Pierwszy znaczący sukces odniósł, gdy „Skeletons” debiutowało na 59. miejscu głównego zestawienia Billboardu. Od tego czasu zdołał przyciągnąć 5,5 miliona słuchaczy miesięcznie na Spotify. W 2021 roku umieścił na soundtracku do filmu „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” piosenkę „War With Heaven”. Nagrany z pomocą producenta Madeona utwór „beside you” również zdobył popularność.

Zobaczcie również: 

  1. Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
  2. Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!
  3. Sting dla Ukrainy! Zaśpiewał w hołdzie „dla dzielnych Ukraińców”
  4. „Mask Singer”: Grzegorz Skawiński przerywa milczenie. „Ten program nie ma wartości intelektualnych”
  5. Rozgogolona brazylijska gwiazda zachwyca świat. Kim jest Anitta, która ma 50 milionów polubień?
  6. Georgina Rodriguez w bikini! Trzy milionów fanów oszalało z zachwytu
  7. Wokalistka disco polo w kusym bikini. Śmiała sesja Claudi może wprawić w zakłopotanie!
  8. Rihanna pozuje TOPLESS! Co za kształty (ZDJĘCIA)

Zobacz nasze wpisy na Instagramie:

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA