MUZOTAKTNEWSYMuzykaKarolina Stanisławczyk wraca z nowym singlem „Zanim”! Będzie kolejny hit?

Karolina Stanisławczyk wraca z nowym singlem „Zanim”! Będzie kolejny hit?
K

Po latynoskich singlach „Rio” i „Move” przyszedł czas na kolejną premierę Karoliny.

REKLAMA
REKLAMA

Karolina Stanisławczyk zapowiada tym singlem swój drugi album, który ma się ukazać jeszcze w tym roku. „Zanim” to nowa propozycja autorki hitu „Cliche”. 

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Za produkcję utworu odpowiada Krzysztof Milewski, producent muzyczny i kompozytor, który współpracował z takimi artystami jak Loka, Izabela Trojanowska czy DJ Adamus.

Muzyka inspirowana jest softrockowymi brzmieniami przełomu lat 80. i 90. Tekst Karoliny opowiada o ulotności chwili.  To „carpe diem” opisane w sposób świeży przez artystkę z nowego pokolenia.

Dziś każdy ma mniejsze lub większe problemy, często brakuje nam motywacji i oddechu. Każdy potrzebuje normalności i kogoś, przy kim może czuć się swobodnie, takiego prawdziwego przyjaciela, z którym nie trzeba niczego udawać i jest się przez niego w stu procentach akceptowanym – mówi Karolina Stanisławczyk.

Teledysk do utworu, zrealizowany przez ekipę Filmmakers, inspirowany jest popularnym serialem „Euphoria”. Premiera singla i klipu 15 kwietnia.

Singiel Karoliny Stanisławczyk „Zanim” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: http://soundline.biz/KarolinaStanislawczykZanim

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA