Mateusz Golicki z The Voice Kids debiute. Singiel “Twój” będzie hitem?

Mateusz Golicki z The Voice Kids debiute. Singiel
fot. materiały prasowe

Mateusz Golicki prezentuje debiutancki singiel zatytułowany „Twój”. Uczestnik 2. edycji „The Voice Kids” po programie nie zwolnił tempa i konsekwentnie rozwijał się tanecznie i wokalnie, czego efekty możemy już podziwiać.

Mateusz Golicki z The Voice Kids pragnie podbić polską scenę muzyczną. Jego najnowszy singiel pt. „Twój” to popowy, nowoczesny utwór w młodzieżowym stylu. Taneczny wideoklip został zrealizowany w industrialnych przestrzeniach i wypełniony jest ogromną dawką energii oraz tańca.

Reżyserem wideoklipu jest Piotr Smoleński, który współpracował wcześniej między innymi z Cleo.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Demi Lovato we łzach zaśpiewała Anyone. Została nagrodzona owacjami na stojąco!

Mateusz Golicki to młody artysta z wielkim potencjałem. Przygodę ze śpiewaniem rozpoczął już w przedszkolu. Był uczestnikiem programu muzycznego TVP „Hit Hit Hurra!” oraz wspomnianej 2. edycji „The Voice Kids”, w której wybrał drużynę Tomsona i Barona.

Swoim brawurowym wykonaniem hitu Michała Szczygła „Nic tu po mnie” zawładnął sercami nastoletnich fanek i tym samym utorował sobie drogę aż do bitew. Golicki interesuje się sportem i z sukcesami trenuje pływanie. Atrakcyjny wygląd, doskonałe umiejętności taneczne i świetny głos to cechy, które sprawią, że o Mateuszu wkrótce będzie bardzo głośno.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o „Dance, Dance, Dance”
– Jennifer Lopez i Shakira podgrzewają atmosferę przed Super Bowl

Twój
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie