Oscary 2020: Eminem porwał publiczność i otrzymał owacje na stojąco! (WIDEO)

Oscary 2020: Eminem porwał publiczność i otrzymał owacje na stojąco! (WIDEO)
fot. instagram.com/recordingacademy

Podczas 92. ceremonii wręczenia Oscarów wyjątkowy i niespodziewany był występ popularnego rapera. Eminem zaskoczył fanów, którzy czekali na ten występ 17 lat! Zobaczcie nagranie jak wyglądało to zaskakujące show artysty.

Eminem na Oscarach 2020. Wielką niespodzianką był występ rapera, którego udział w oscarowej gali wcześniej nie był anonsowany. Artysta przypomniał swój filmowy hymn “Lose Yourself” z obrazu “8. Mila”. Piosenka, która wygrała Oscara w 2003 roku, otrzymała od oscarowej widowni owację na stojąco. Niemal cały zgromadzony tłum bujał się i rapował pod nosem “Love Yourself”. To trzeba zobaczyć!

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

Wielki powrót Eminema!

W styczniu 2020 roku Eminem niespodziewanie wydał nowy krążek. Premierowy materiał nosi tytuł „Music To Be Murdered By” i jest zainspirowany legendarnym reżyserem Alftedem Hitckcockiem. Na nowej płycie artysty znalazł się m.in. duet z niedawno zmarłym Juice WRLD. Gościnnie pojawiają się także m.in. Ed Sheeran, Skylar Grey i Anderson .Paak.

Wydawnictwo promuje klip „Darkness”. Zarówno w klipie, jak i utworze, artysta w mocny sposób porusza tematy problemów psychicznych oraz przestępstw z użyciem broni. Wizualnie teledysk nawiązuje do tragedii z 2017 z Las Vegas, kiedy to szaleniec zabił ponad 50 osób, strzelając z pokoju hotelowego. Wideo kończy się apelem o rejestrację na stronie vote.gov oraz głosowaniu za zmianą regulacji dotyczących posiadania broni w USA. Więcej informacji dostępnych na oficjalnej stronie artysty.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Rihanna w prześwitującej bieliźnie i nowej fryzurze. Niezwykła metamorfoza!
– Jennifer Lopez w ogniu krytyki! „Dziesiątki ptaków zostało zabitych”

https://www.youtube.com/watch?v=FUFzoSJwdTY
Eminem na Oscarach 2020

Raper ma na koncie ma 15 nagród Grammy i 150 milionów płyt sprzedanych na całym świecie. Raper łącznie w karierze znalazł się na prestiżowej liście Billboard z 72 piosenkami. Oznacza to, że przebił wynik The Beatles i zrównał się z Future’em.

Eminem
fot. materiały prasowe
Eminem
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!