Saszan w kwarantannie wraca do muzyki. Nowy klip nagrała w domu!

Saszan w kwarantannie wraca do muzyki. Nowy klip nagrała w domu!
fot. instagram.com/saszan

Po wydaniu takich hitów jak: “Zabierz mnie stąd”, “Remedium” czy “Nie chcę Ciebie mniej” – Saszan wraca do muzyki! “Fala” to nowa taneczna propozycja dla fanów artystki! Inspiracje do stworzenia kawałka Saszan znalazła w gorącej hiszpańskiej muzyce!!

Do współpracy nad “Falą” Saszan zaprosiła nominowanych do Fryderyków – Dominica Buczkowskiego-Wojtaszka i Patryka Kumóra. Sam utwór to opowieść o wewnętrznej przemianie, rozczarowaniach i nowej sile, która przychodzi zaraz po nich.

Wśród głównych inspiracji, które Saszan wykorzystała do powstania utworu, pojawia się hiszpańska wokalistka pop – Rosalia.

Ona niesamowicie łączy niezbyt wesołe teksty z tanecznym brzmieniem latino. Zainspirowało mnie to do stworzenia utworu właśnie w tym stylu – zdradza Saszan..

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Justin Bieber zaśpiewał dla Hailey wielki hit Whitney Houston

Razem z piosenką premierę ma również teledysk, a dokładniej lyric video stworzone przez Sebastiana Wełdycza, z którym artystka współpracowała przy teledysku do piosenki Zabierz mnie stąd. Z powodu panującej aktualnie sytuacji nagranie klasycznego teledysku było niemożliwe, więc Saszan wpadła na genialny pomysł!

Przez pandemię koronawirusa plan zdjęciowy teledysku do Fali musiał zostać odwołany. Postanowiłam nie rezygnować z premiery utworu i zrobić klip… w domu! Przyszło nam wszystkim pracować w takich, a nie innych warunkach. Tak powstał pomysł na lyric video, który jest idealnym odzwierciedleniem klimatu piosenki – dodaje Saszan.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Selena Gomez wyznała, że jej życie osobiste „wymknęło się spod kontroli”

Fala
Saszan z chłopakiem w najnowszym teledysku! Czy to po niej widać?
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!