Lady Gaga za kilka dni wydaje płytę, do której dodaje RÓŻOWE STRINGI!

Lady Gaga za kilka dni wydaje płytę, do której dodaje RÓŻOWE STRINGI!
fot. instagram.com/ladygaga

Z powodu pandemii koronawirusa Lady Gaga musiała odwołać kwietniową premierę albumu “Chromatica”. Jak się teraz okazuje, szósty studyjny album gwiazdy pojawi się jeszcze w tym miesiącu. O szczegółach dowiecie się więcej na MUZOTAKT.pl.

To trzeba powiedzieć jeszcze raz: Lady Gaga powraca z nowym albumem! Początkowo szósty krążek gwiazdy muzyki pop miał się ukazać 10 kwietnia. W obliczu pandemii artystka odwołała jego premierę, tłumacząc, że najważniejsze jest teraz skupić się na dostarczeniu niezbędnego sprzętu medycznego służbie zdrowia czy zapewnienie odpowiedniej potrzebnej pomocy dzieciom, które na co dzień korzystają z darmowych posiłków w szkołach publicznych.

– To dla nas wszystkich bardzo napięty przerażający czas… I chociaż uważam, że sztuka jest jedną z najważniejszych rzeczy w naszym życiu, postanowiłam, że to nie jest właściwy czas na wydawanie płyt… Zamiast tego wolę, abyśmy spędzili najbliższy czas na szukaniu rozwiązań – napisała Lady Gaga.

Artystka poszła krok dalej i zaangażowała się w pomoc w walce z koronawirusem. W ciągu kilka dni zebrała ponad 35 milionów dolarów na fundusz solidarnościowy WHO. Następnie we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia i Global Citizen zorganizowała charytatywny koncert dla lekarzy pt. „One World: Together at Home”, podczas którego wystąpiło wiele gwiazd światowej muzyki. Ze swoich domów zagrali m.in. Elton JohnCamila Cabello i Shawn Mendes, Taylor Swift, Paul McCartney, Billie EilishAndrea BocelliChris Martin (Coldplay), Alanis Morrisette, Billie Joe Armstrong (Green Day), Eddie Vedder (Pearl Jam), Keith Urban, Lang Lang, Lizzo, Stevie Wonder, J Balvin czy Maluma.

Przede wszystkim, chciałabym upewnić się, że wszyscy jesteście bezpieczni i praktykujecie dystans społeczny. Proszę, wiedzcie, że myślę o Was wszystkich – mówiła gwiazda przed wyjątkowym koncertem.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Justin Bieber i Hailey Bieber zastanawiają się nad swoim rozstaniem

Lady Gaga powraca z albumem Chromatica

Fani gwiazdy mogą być jednak spokojni, bowiem Lady Gaga podała nowy termin premiery albumu “Chromatica”.

Podróż trwa. Możesz oficjalnie dołączyć do mnie na #Chromatica 29 maja – napisała na Twitterze.

Album został poprzedzony singlem zatytułowanym “Stupid”, który został wydany w lutym br. wraz z teledyskiem stylizowanym na lata 80-te. Na nowym krążku znajdzie się sporo materiału, który będzie zawierać pulsujące rytmy jak i sample w stylu retro. Na płycie pojawią się również świetne duety, m. in. z Arianą Grande, Eltonem Johnem i koreańską grupą BLACKPINK.

Siedziałam z nią i rozmawialiśmy o naszym życiu… Dwie kobiety rozmawiają o tym, jak iść dalej i jak być wdzięcznym za to, co robisz… – powiedziała Lady Gaga o piosence „Rain On Me”, w której usłyszymy również Arianę Grande.

Nowy krążek Lady Gagi zostanie wydany nie tylko w wersji cyfrowej, ale również na kasecie, płycie cd czy winylu. Na oficjalnej stronie gwiazdy można zamówić także specjalną wersję “Chromatica” w pakiecie z różowymi stringami – w cenie 20 dolarów. Niestety ten niekonwencjonalny sposób promocji spotkał się z mieszanymi uczuciami. Niektórzy zachwalają, inni zaś negują pomysł gwiazdy.

Nie wiem, jak zapłacę za rachunki w przyszłym miesiącu, ale jestem chociaż wiem, że będę wyglądać zjawiskowo w moich stringach Chromatica – komentuje jeden z fanów.

Małe potworki! Zróbmy akcję i nośmy wszyscy takie stringi, aby wypromować płytę! – apelują kolejni na Twitterze.

Lady Gaga oczywiście nie zapomniała o męskiej płci i proponuje zielone bokserki z napisem ‘Chromatica’. Myślicie, że to dobry pomysł na sukces?!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Zuza Jabłońska wydaje debiutancki album. Posłuchaj singla „Liczę dni”

Lady Gaga zdradziła tytuł nowego albumu! Co wiemy o nowym krążku?
fot. instagram.com/ladygaga
Lady Gaga organizuje koncert dla lekarzy. Kto wystąpi?
fot. instagram.com/ladygaga
Lady Gaga przerywa konferencję o koronawirusie. To wideo HITEM internetu
fot. instagram.com/ladygaga
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie