MUZOTAKTNEWSYHotPlotaCamila Cabello i Shawn Mendes mogli złapać koronawirusa

Camila Cabello i Shawn Mendes mogli złapać koronawirusa
C

REKLAMA
REKLAMA

Niepokojące informacje docierają zza oceanu. Camila Cabello i Shawn Mendes mogli zostać zakażeni koronawirusem po uczestnictwie w protestach przeciwko rasizmowi i brutalności policji.

W zeszły weekend Camila Cabello i Shawn Mendes wzięli udział w ulicznym proteście po tragicznej śmierci George’a Floyda. „Zamaseczkowana” para protestowała w Miami na Florydzie z innymi demonstrantami przeciwko rasizmowi i brutalności policji. Tego dnia zarówno pochodząca z Kuby amerykańska piosenkarka, jak kanadyjski wokalista postawili na wygodę. Podczas gdy 21-latek miał na sobie czarne letnie spodnie, czarny podkoszulek bez rękawów i szare zamszowe buty, jego ukochana postawiła na białą krótką bluzkę z frędzlami i luźne dżinsy z dziurami na kolanach. I choć oboje mieli założone maseczki ochronne, wygląda na to, że zostali zakażeni koronawirusem!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo prosto z sypialni! Pokazała za dużo? “Epicki przykład piękna…

Camila Cabello i Shawn Mendes mają koronawirusa?

REKLAMA

Informacja o tym, że Camila Cabello i Shawn Mendes mogli złapać koronawirusa pojawiły się w środę 3 czerwca, gdy przed domem piosenkarki pojawił się ambulans wyposażony w sprzęt medyczny do przeprowadzenia testów Covid-19. Oboje nie zabrali głosu w tej sprawie.

Czyżby to tylko fałszywy alarm?

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Rumuńska gwiazda disco polo kompletnie… Szczęki Wam opadną!

https://twitter.com/petterpettygrew/status/1267196611169484801
https://twitter.com/TheSunOfMendes/status/1268283033037287429

Kilka dni temu Camila Cabello podzieliła się przemyśleniami na temat śmierci George’a Floyda. Za pośrednictwem Instagrama wokalistka wezwała fanów do zmiany:

Próbowałam znaleźć właściwe słowa po obejrzeniu filmu, na którym bezkarnie odebrano życie George’owi Floydowi… Bardzo mi przykro, przekazuje wyrazy współczucia rodzinie George’a Floyda i rodzinie Ahmauda Arbery’ego, a także rodzinie Breonny Taylor i niezliczonym innym ciemnoskórym rodzinom, którym zabiera się dzieci i rodziców – wyznała Cabello. 

Proszę Was, stańmy razem za sprawiedliwością… Potrzebujemy zmiany, nie możemy pozwolić sobie na milczenie i nie stać nas na społeczeństwo obojętne na ból innych… – zaapelowała do fanów na instagramowym profilu.

Na swoim Insta Stories zachęciła również do wpłacania darowizn na rzecz organizacji utworzonych w celu ratowania protestujących w dużych miastach w Stanach Zjednoczonych.

Podobnie Shawn Mendes wypowiedział się w sprawie brutalności policji i wezwał do położenia kresu niesprawiedliwości rasowej:

Słyszeć jego głos wołający o pomoc to mrożący krew w żyłach widok… Serce mi pęka, że ta niesprawiedliwość wciąż się zdarza. Nie wyobrażam sobie, jak wygląda życie z rasizmem… – napisał wokalista na instagramowym profilu.

Następnie nalegał, by jego fani domagali się zmian i nie tylko nie akceptowali rasizmu, ale też stali się antyrasistami:

To już dawno nadszedł czas, aby nie tylko „nie akceptować” rasizmu, ale stać się antyrasistowskim. My, którzy stanowimy większość, nie możemy dłużej pozostać bezczynni, gdy mniejszość cierpi. Nadszedł czas, aby WSZYSCY ludzie zażądali zmian. To musi być walka KAŻDEGO… – kontynuował.

To NIE może być nasz świat, w którym żyją nasze przyszłe dzieci. Czas na zmiany jest już dawno spóźniony i nie możemy spocząć, dopóki nie otrzymamy zmiany – podsumował Shawn Mendes. 

Shawn Mendes i Camila Cabello: Rekordowa „Señorita”!
fot. instagram.com/camila_cabello
Camila Cabello nie do poznania w nowej fryzurze! W bobie jej do twarzy? (FOTO)
fot. instagram.com/camila_cabello
Camila Cabello po raz pierwszy pokazała NAAGIE zdjęcie!
fot. instagram.com/camila_cabello
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA