MUZOTAKTNEWSYMuzykaKaty Perry prezentuje kolejną nowość „What Makes A Woman”

Katy Perry prezentuje kolejną nowość „What Makes A Woman”
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

„What Makes A Woman” to kolejny utwór zapowiadający nowy album Katy Perry „Smile”. Premiera krążka już za tydzień!

Za produkcję nowego singla Katy Perry odpowiada Johan Carlsson, a współproducentem jest Elvira Anderfjärd. Klip w reżyserii Tima Sekiguchiego, z przearanżowaną wersją utworu, gdzie możemy oglądać Katy w towarzystwie zespołu (Kris Pooley – klawisze, Devon Eisenbarger – gitara oraz India Carney – chórki) dostępny jest poniżej na MUZOTAKT.pl

REKLAMA

Na albumie „Smile” znajdą się również wydane wcześniej single: „Daisies”, „Never Really Over”, „Harleys In Hawaii” i utwór tytułowy.

▸ Zobacz także: The Voice of Poland: Alicja Szemplińska kusi! Pokazała piękny dekolt

Materiały promocyjne partnera

„Los Angeles Times” opublikowało obszerny wywiad z Katy Perry, w którym artystka opowiada m.in. o swoim „ponownym narodzeniu” oraz o drodze, jaką przebyła w trakcie nagrywania „Smile”: od głębokiego smutku, depresji i złamanego serca do piosenek, które „są kwintesencją Perry: optymistycznym, zabawnym neonowym popem”. Przeczytaj artykuł tutaj:

Od czasu debiutu Katy Perry w barwach Capitol Records z „One of the Boys” (2008), artystka zgromadziła ponad 40 miliardów streamów i sprzedała 45 mln egzemplarzy albumów. Jej kolejne albumy – „Teenage Dream”, „PRISM”, „Witness” – przyniosły mnóstwo światowych hitów. Niedawno artystka wydała single „Never Really Over”, „Never Worn White”, „Small Talk” i „Harleys in Hawaii”. Wyświetlenia klipu „Roar” z 2013 przekroczyły 3 miliardy – Perry jest pierwszą wokalistką solową, której udała się ta sztuka. Katy była też pierwszą artystką, której cztery klipy przekroczyły pojedynczo miliard wyświetleń. „Firework” i „Last Friday Night” przekroczyły milion, a „Dark Horse” ma ponad 2,7 miliardów. Występ Katy Perry z przerwy finału Super Bowl w 2015 jest najpopularniejszym w historii wydarzenia. Artystka należy do elitarnego klubu RIAA 100 Million Certified Songs.

Katy Perry to nie tylko gwiazda muzyki, ale też aktywistka. Współpracuje m.in. z UNICEFem, działa na rzecz osób żyjących z HIV/AIDS, wspiera także akcje na rzecz zdrowia, edukacji i równości. W 2016 roku otrzymała Audrey Hepburn Humanitarian Award.

▸ Przeczytaj również: Carla Fernandes z międzynarodowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski…

What Makes A Woman
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA