Selena Gomez w przepięknym BIKINI! Zobacz ogniste wideo z BLACKPINK

Selena Gomez w przepięknym BIKINI! Zobacz ogniste wideo z BLACKPINK
fot. instagram.com/selenagomez

Na początku sierpnia królowe k-popu ogłosiły, że w nowym singlu pojawi się Selena Gomez. Dziś w sieci zadebiutował słodki singiel zatytułowany „Ice Cream”.

Selena Gomez i BLACKPINK już biją rekordy popularności. Wspólny singiel pojawi się w dwóch odcinkach kulinarnego programu Gomez realizowanego dla HBO Max, „Selena + Chef”. Autorzy utworu „Ice Cream” to czołówka songwriterów: Selena Gomez, Ariana Grande (!), Victoria Monét, TEDDY, Tommy Brown, Steven Franks, Bekuh BOOM oraz 24.

„Ice Cream” to następca „How You Like That”, nominowanego do 2020 MTV Video Music Award w kategorii Piosenka lata. Singiel zdobył 100 mln streamów w Spotify w niecały miesiąc. Utwór zadebiutował na 33. pozycji Billboard Hot 100, co sprawiło, że BLACKPINK stało się drugą najwyżej notowaną grupą k-popową w zestawieniu w momencie premiery. Oficjalny klip pobił rekord w szybkości zdobycia 10 mln polubień oraz wyświetleń w ciągu 24 h. Utwór w dniu premiery przesłuchało na Spotify ponad 4 miliony razy. Okazał się on najlepszym debiutem dla żeńskiej grupy muzycznej w historii platformy.

▸ Zobacz także: The Voice of Poland: Alicja Szemplińska kusi! Pokazała piękny dekolt

Debiutancki album BLACKPINK ukaże się 2 października 2020.

Singlem promującym wydawnictwo jest utwór „How You Like That”. Popowa piosenka zawiera wszystkie unikatowe elementy brzmienia BLACKPINK oraz przesłanie, że nawet z najbardziej mrocznej sytuacji znajdzie się wyjście.

Utwór w dniu premiery przesłuchało na Spotify ponad 4 miliony razy. Okazał się on najlepszym debiutem dla żeńskiej grupy muzycznej w historii platformy.BLACKPINK debiutowały w 2016 EP-ką „SQUARE ONE” i od tego momentu są jednym z najpopularniejszych popowych zespołów na całym świecie. Za sprawą mini-albumów „SQUARE UP” oraz „Kill This Love”, girlsband podbił serca milionów fanów. BLACKPINK to pierwsza k-popowa grupa, która wystąpiła na Coachelli.

▸ Przeczytaj również: Carla Fernandes z międzynarodowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski…

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie