Demi Lovato i Marshmello mówią: „Ok Not To Be Ok”

Demi Lovato i Marshmello mówią: „Ok Not To Be Ok”
fot. materiały prasowe

Dokładnie w Światowym Dniu Zapobiegania Samobójstwom ukazała się nowa piosenka Demi Lovato i Marshmello – „Ok Not To Be Ok”. Utwór powstał we współpracy z organizacją non-profit Hope For The Day walczącej o proaktywne zapobieganie samobójstwom oraz edukację na temat zdrowia psychicznego.

Autorami piosenki są Demi Lovato, Marshmello, Gregory „Aldae” Hein”, James Gutch oraz James Nicholas Biley. W refrenie słyszymy: „Nie zatracaj się w chwili i nie poddawaj, gdy jesteś blisko, wszystko, czego potrzebujesz, to usłyszeć, że jest w porządku nie czuć się dobrze”.

▸ Przeczytaj również: Carla Fernandes z międzynarodowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski…

Reżyserię oficjalnego klipu zajęła się Hannah Lux Davis (Ariana Grande, Drake, Nicki Minaj). W teledysku Demi Lovato i Marshmello wracają do lat 90. i budzą się w swoich pokojach z okresu dzieciństwa. Muszą też skonfrontować się z niepewnymi wersjami samych siebie. Zobacz klip tutaj:

Przedstawiciele organizacji Hope For The Day przyznają:

– Współpraca z Demi Lovato i Marshmello w tym projekcie ma na celu złamanie stygmy dotyczącej zdrowia psychicznego. Gdy dwójka tak uznanych artystów mówi, że to zupełnie normalne, gdy czasami czujemy się źle, ten głos jest szczególnie istotny.

Znany na całym świecie DJ i przedsiębiorca Marshmello od początku swojej kariery wspiera inkluzywność, a w swoich utworach często zawiera pozytywne przekazy. W czerwcu producent wsparł organizację NAACP w organizacji ruchu Black Lives Matter, a wcześniej współpracował m.in. z Kids In Need of Defense Foundation walczącą o prawa dzieci imigrantów i uchodźców. Niedawno Marshmello nagrał z Halsey utwór „Be Kind” przypominający fanom, że warto otworzyć się przed najbliższymi i tymi, których kochamy.

Demi Lovato w dokumencie „Simply Complicated” (2017) opowiedziała m.in. o swoich zmaganiach ze zdrowiem psychicznym, a w eseju, który niedawno opublikował „Vogue”, pisze o akceptacji przeszłości oraz swoich aspiracjach na przyszłość. Inne single artystki wydane w 2020 roku również stanowią dokument jej drogi. Na początku roku ukazała się ballada „Anyone”, a później single „I Love Me” oraz „I’m Ready” w duecie z Samem Smithem – w piosenkach artyści deklarują, że są gotowi, by ich pokochać.

▸ Zobacz również: Pamiętacie wielki przebój „Chcę tu zostać”? Zespół Farba powraca!

Ok Not To Be Ok
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie