Nowa wersja „Lovefool” bije rekordy popularności!

Nowa wersja „Lovefool” bije rekordy popularności
fot. materiały prasowe

Odświeżona wersja wielkiego hitu lat 90. – „Lovefool” The Cardigans – w wydaniu niemieckiego duetu twocolors bije rekordy popularności na listach przebojów.

Kawałek „Lovefool” znajduje się obecnie na 3. miejscu najpopularniejszych utworów w polskich rozgłośniach radiowych – tydzień temu był na szczycie. Singiel ma w Polsce status złotej płyty, to samo wyróżnienie przyznano „Lovefool” także w Szwajcarii, Rosji, oraz Finlandii. Łącznie utwór zgromadził ponad 122 mln streamów na całym świecie, ponad 2,1 mln Shazamów, a oficjalny klip ma 17 mln wyświetleń.

▸ Przeczytaj również: Carla Fernandes z międzynarodowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski…

Producenci przyznają: – Nie chcieliśmy zrobić zwyczajnego coveru, dodając bit i zwiększając tempo. Naszym celem była reinterpretacja, dodanie ciekawego riffu, linii basowej i podkreślenie melancholii, która kojarzy się z tym kawałkiem.

„Lovefool” to najlepszy przykład na to, że twocolors świetnie potrafią łączyć electro z melodyjnym popem. Zapraszamy do wspólnej podróży z berlińskim duetem – nie musicie nawet decydować, który kolor bardziej Wam odpowiada.

▸ Zobacz również: Pamiętacie wielki przebój „Chcę tu zostać”? Zespół Farba powraca!

Lovefool
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie