Tym razem pokazała za dużo? Fletcher uwodzi w nowym teledysku „Bitter”

FLETCHER połączyła siły z Trevorem Danielem
fot. instagram.com/findingxfletcher

FLETCHER połączyła siły z Trevorem Danielem oraz producentem Kito (Diplo, Empress Of, Aluna George). Efektem tego spotkania jest wspólny singiel zatytułowany „Bitter”. Teledysk do numeru możecie zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl.

„Bitter” ft. Trevor Daniel to nowa wersja kawałka, który oryginalnie trafił na najnowszą EP-kę FLETCHER, „THE S(EX) TAPES”, która ukazała się dwa tygodnie temu. Zobacz prowokacyjny klip do singla.

Oryginalna wersja „Bitter” ma już ponad 30 mln streamów. Trevor Daniel zasłynął m.in. dzięki utworom „Falling” czy „Past Life” w duecie z Seleną Gomez. FLETCHER po raz pierwszy w karierze zdecydowała się na współpracę z wokalistą płci męskiej.

▸ Zobacz także: The Voice of Poland: Alicja Szemplińska kusi! Pokazała piękny dekolt

Artystka tak opowiada o pomyśle na nową wersję utworu:

Trevor i ja wymieniliśmy się wiadomościami prywatnymi, w których wyznaliśmy sobie wzajemne uwielbienie twórczości. To artysta z prawdziwą wizją, więc gdy tylko pojawiła się możliwość współpracy, nie wahałam się ani chwili. Trevor dał nową perspektywę w piosence, a myślę, że oboje jesteśmy jeszcze gorzko nastawieni w temacie naszych eks. W klipie zależało mi na zgłębieniu tematów męskiej i kobiecej energii w kontekście odkrywania samego siebie. To też opowieść o strachu związanym z wiedzą, że trzeba wyjść na świat i poznawać go, jak również nawiązywać relację z samym sobą. Może z tego procesu wyniknąć, że odnajdziemy kogoś zupełnie nowego. Nigdy nie rozumiałam powiedzenia „Jeśli kogoś kochasz, daj mu odejść” aż do teraz. Ale to życie. Bywa małostkowe. Bywa gorzkie. Czasami prawda musi zaboleć – FLETCHER.

FLETCHER kontynuuje tworzenie zróżnicowanych i inkluzywnych przestrzeni w swoim nowym teledysku. Całą ekipą tworzą kobiety oraz osoby ze społeczności LGBTQIA+. W teledysku poza FLETCHER oraz Trevorem Danielem pojawia się modelka i artystka Mads Paige. Wideo jest luźno zainspirowane kultowym thrillerem erotycznym „Silver”, jednak FLETCHER pozwala sobie na przestawienie kontekstów płciowych.

Najnowsze wydawnictwo artystki, „THE S(EX) TAPES”, to kolekcja magnetycznych i nastrojowych popowych utworów opowiadających o odkrywaniu samego siebie. EP-ka zgromadziła niezwykle przychylne recenzje m.in. w takich mediach jak „NYLON” („perfekcyjnie chaotyczny pop”), „SPIN” („w muzyce FLETCHER nie ma żadnych zasad”) czy „PAPER” („sprośny i genialny zbiór utworów, mile widziany zastrzyk chaosu i funku do świata popu”). Za produkcję odpowiada Malay (Lorde, Frank Ocean), natomiast od strony kompozytorskiej EP-kę stworzyły FLETCHER i jej „babe gang”: Caroline Ailin, Emili Warren (Dua Lipa), Mozella (Miley Cyrus, Rihanna), Jennifer Decilveo (Melanie Martinez), Ilsey Juber i wiele innych.

▸ Przeczytaj również: Carla Fernandes z międzynarodowym sukcesem! Tej sztuki nie dokonał jeszcze żaden polski…

FLETCHER pochodzi z Asbury Park w New Jersey. Ukończyła słynny Clive Davis Institute for Recorded Music działający przy NYU. W 2019 wydała debiutancką EP-kę „you ruined new york city for me”, na której znalazł się m.in. jej wielki hit „Undrunk” (kilka tygodni w Billboard Hot 100, pierwsze miejsce Spotify Viral Chart, nominacja do iHeartRadio Best New Pop Artist). Artystka ma na koncie występy m.in. na Bonnaroo, Lollapaloozie, Life is Beautiful i wielu innych prestiżowych festiwalach.

Bitter
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!