The Voice Kids: Wiktoria Skowron debiutuje!

The Voice Kids: Wiktoria Skowron debiutuje!
fot. instagram.com/torriprincesss17

Wiktoria Skowron to półfinalistka II edycji programu The Voice Kids z drużyny Dawida Kwiatkowskiego, którą charakteryzuje piękny wokal, słowiańska uroda oraz niezwykle świadome podążanie wytyczoną przez siebie drogą.

15-letnia Wiktoria Skowron z The Voice Kids wydała debiutancki singiel. Kawałek zatytułowany „Wiesz Jak” to efekt współpracy zagranicznych i polskich producentów – m.in. Anthoniego Little, Andrew Lane’a, Mavooi oraz Adiego Owsianika. To utwór w umiarkowanym tempie łączący cechy popowego, melodyjnego brzmienia wraz z elementami wzniosłej ballady.

▸ Zobacz także: Karol G, najpopularniejsza artystka latino, z nowym singlem

Cechą kluczową utworu jest ujmująca melodia oraz aż 3-częściowy bridge, który doskonale oddaje złożoność tej tylko z pozoru prostej piosenki. ,,Wiesz jak” jest piosenką, która ma dawać nadzieję. Mówi o tym, że każdy ma prawo znaleźć swoją drogę do szczęścia, ponieważ my sami po prostu ,,wiemy jak”.

Dla mnie ta piosenka jest spełnieniem moich najskrytszych marzeń. Warto uwierzyć w siebie. Teraz ty zaufaj sobie i przenieś się do swojego własnego świata – mówi Wiktoria Skowron z The Voice Kids.

▸ Przeczytaj również: Nowy singiel Roxette! To jeden z ostatnich utworów nagranych przed śmiercią wokalistki

Wiesz Jak
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!