Rumuńska gwiazda disco polo bez ubrania! Anna Lesko to „Kobieta rakieta”

Anna Lesko, rumuńska gwiazda disco polo wydała nowy singiel
fot. instagram.com/anna_lesko

Anna Lesko z łatwością się wyróżnia, a nowym zdjęciem po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów! Rumuńska gwiazda disco polo robi furorę w sieci, a wszystko za sprawą ujęcia, na którym pokazała się bez ubrania.

Anna Lesko to jedna z najbardziej popularnych gwiazd disco polo w Rumunii. Uwielbia, gdy jest o niej głośno w sieci i doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Atrakcyjna piosenkarka często udziela się w mediach społecznościowych, a niekiedy potrafi naprawdę zaskoczyć. Teraz postanowiła zamieścić na instagramowym profilu kadr, na którym pozuje w samym ręczniku. Patrząc na komentarze, jakie pojawiły się pod fotografią – 38-letnia artystka zaimponowała swoim fanom!

„Brawo, Ann!”, „Jak możesz być taka piękna!”, „Kobieta rakieta”, „Wspaniale wyglądasz o poranku”, „Wyglądasz jak aniołek”, „Prześlicznie Pani wygląda” – wtórowali internauci.

Anna Lesko powraca z nowym teledyskiem

W zeszłym tygodniu rumuńska gwiazda disco polo wydała teledysk do piosenki zatytułowanej „Place”. W ramach promocji artystka pojawiła się w popularnym programie „La Maruța” (PRO TV), w którym odpowiedziała na kilka zaskakujących pytań. Anna Lesko zdradziła między innymi, w jakich nietypowych miejscach lubiła się kochać:

W samolocie, w domu moich rodziców i w lesie. Dlaczego się śmiejesz? (przyp. red. – do prowadzącego) I ty też tam to zrobiłeś? Niezwykłe… tak, to było niezwykłe w lesie – powiedziała artystka disco polo.

▸ Zobacz także: Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Ponadto piękna brunetka podjęła wyzwanie na TikToku pod hashtagiem #placeasa, gdzie zaprasza wszystkich internautów do zabawy:

Wydałam nowy film. Jest piękny, zmysłowy, pełen ładunku emocjonalnego. W pewnym momencie miałam wrażenie, że eksploduję podczas kręcenia. Utwór nazywa się Place, a oficjalny hashtag to #placeasa. Skorzystaj z TikToka, bo chcę cię widzieć w najróżniejszych szalonych i dziwacznych pozach – zapowiedziała na koniec w programie „La Maruța”.

▸ Przeczytaj również: Antek Królikowski: Najłatwiej jest zrezygnować, gdy na drodze pojawiają się trudności, ale…

Zobaczcie, jak się prezentuje rumuńska gwiazda disco polo na Instagramie:

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!