MUZOTAKTNEWSYMuzykaAgnieszka Wiechnik wprowadza świąteczny klimat!

Agnieszka Wiechnik wprowadza świąteczny klimat!
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Niektóre piosenki potrzebują czasu, by naprawdę dotrzeć i stać się świątecznym hitem. Tak jest w przypadku utworu „Mały Wielki Człowiek”, którego premiera miała miejsce trzy lata temu. Teraz jednak ponownie wraca na święta i debiutuje w serwisach streamingowych! Posłuchajcie koniecznie, jak Agnieszka Wiechnik brzmi w świątecznej odsłonie.

Agnieszka Wiechnik zawsze sama pisze teksty, zatem w każdym utworze znajdziecie wiele emocji, które ukryte są w pięknych słowach utworów. Niedawno do fanów trafiły takie utwory jak: „Siła Kobiet”, „Czekam i tęsknię”, a teraz czas na świąteczny singiel.

REKLAMA

▸ Zobacz także: Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Agnieszka Wiechnik świątecznie!

„Mały Wielki Człowiek” to klasyczny grudniowy utwór, który swoim brzmieniem przypomina polskie kolędy. Opowiada o wielkim dniu, jakim jest Wigilia, która nie tylko stanowi dzień radości dla wielu rodzin, ale jest także symbolem narodzin tytułowego małego wielkiego człowieka.

Materiały promocyjne partnera

Jest to bezpośrednie odniesienie do narodzin bożej dzieciny, która swoją siłą sprawia, że każdy się raduje i wybacza wszelkie przewinienia. Choć na jeden dzień świat staje się idealnym miejscem, gdzie mimo zimna każdy ma na twarzy uśmiech.

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę

Mały Wielki Człowiek
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA