MUZOTAKTNEWSYHotPlotaCamila Cabello dzieli się nowym fragmentem piosenki, który według fanów wyjaśnia rozpad związku z Shawnem Mendesem

Camila Cabello dzieli się nowym fragmentem piosenki, który według fanów wyjaśnia rozpad związku z Shawnem Mendesem
C

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Camila Cabello za kilka godzin wyda swój nowy album studyjny, Familia. Aby pomóc fanom w ekscytacji, piosenkarka znana z hitu “Havana” udostępniła fragment nowej piosenki. W tekście nie brakuje przykrych aluzji, które według fanów są kierowane do Shawna Mendesa.

Camila Cabello udostępniła na TikToku wideo z fragmentem nowej piosenki, która zawiera tekst: „Nienawidzisz tego, kiedy mnie zamykasz / Zachowujesz się tak, jakby była twoją s*** (…) Nie chcę być dotykana, nie chcę dyskutować / Rozumiesz to?”.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Fani nie mają wątpliwości, że piosenka jest kroniką tego, co spowodowało rozłam między Camilą a Shawnem Mendesem, z którym spotykała się przez ponad dwa lata. Internauci zwracają uwagę na sposób, w jaki piosenkarka omawia zdrowie psychiczne, szczególnie poprzez słowa: „To nie jest straszne / To nie dramat / To tylko trauma zamieniona w zbroję”. Latynoska gwiazda śpiewa też o tym, jak polegała na swoim ukochanym, kiedy “bała się świata i każda część ją bolała”. Przyznaje również, że mogła liczyć na niego w każdej chwili: “nie wiem, ile razy mnie uratowałeś”.

Materiały promocyjne partnera

Camila Cabello w Warszawie! Gwiazda promuje nowy album „Familia”

Nowy album Camili Cabello

Piosenkarka nie ujawniła tytułu piosenki, ale zasugerowała to, używając emotikonów chmury i deszczu. Nowy krążek Familia to bez wątpienia kontynuacja materiału Romance z 2019 roku. Premiera albumu już jutro, tj. 8 kwietnia. Jak dowiadujemy się, znaczna część nowego materiału to wynik priorytetowej zmiany 25-latki.

Byłam w naprawdę gównianym miejscu – wyznała. Oczywiście, chcę tworzyć dobre piosenki, ale dla mnie to po prostu tak, jakbym po prostu dobrze się dzisiaj bawiła w studiu i czuła się bezpiecznie, zrelaksowana (…) jakbym była wierna po prostu sobie – dodała.

Urodzona na Kubie amerykańska piosenkarka wyjawiła, że nowy krążek został zrealizowany z bardzo małą liczbą osób, jeśli chodzi o muzyków i producentów. Z tego względu ma ona nadzieję, że fani usłyszą intymność w muzyce.

W porównaniu z moimi poprzednimi albumami, myślę, że jestem po prostu sobą, ponieważ człowiek jest po prostu w lepszej, bardziej ugruntowanej, bardziej zaokrąglonej przestrzeni. Moje pierwsze dwa albumy były, jak piosenki nastolatki, miałam 20 lat i wiele niepokoju podczas tworzenia tych albumów – tłumaczy artystka.

Camila Cabello, Ed Sheeran – „Bam Bam”

@camilacabello

Out on the album April 8. 🫀 presave link is in my bio

♬ original sound – Camila Cabello

Zobaczcie również: 

  1. Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
  2. Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!
  3. Sting dla Ukrainy! Zaśpiewał w hołdzie „dla dzielnych Ukraińców”
  4. „Mask Singer”: Grzegorz Skawiński przerywa milczenie. „Ten program nie ma wartości intelektualnych”
  5. Rozgogolona brazylijska gwiazda zachwyca świat. Kim jest Anitta, która ma 50 milionów polubień?
  6. Georgina Rodriguez w bikini! Trzy milionów fanów oszalało z zachwytu
  7. Wokalistka disco polo w kusym bikini. Śmiała sesja Claudi może wprawić w zakłopotanie!

Zobacz nasze wpisy na Instagramie:

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA