Viki Gabor wyszła na scenę i rozpętała burzę. Fani nie byli zgodni

Viki Gabor była jedną z gwiazd koncertu Lata ZET w Płocku. Po jej występie internet zalały komentarze dotyczące stylizacji i sposobu śpiewania.

Viki Gabor
Viki Gabor wystąpiła podczas Lata ZET w Płocku Źródło fot. © Facebook | RadioZet
27 lipca 2026, 01:07

Viki Gabor wyszła na scenę i rozpętała burzę. Fani nie byli zgodni

Viki Gabor była jedną z gwiazd koncertu Lata ZET w Płocku. Po jej występie internet zalały komentarze dotyczące stylizacji i sposobu śpiewania.

Viki Gabor
Viki Gabor wystąpiła podczas Lata ZET w Płocku Źródło fot. © Facebook | RadioZet
27 lipca 2026, 01:07
Reklama

Koncerty plenerowe od lat przyciągają tłumy fanów, ale równie często stają się początkiem gorących internetowych dyskusji. Tak było również podczas kolejnego przystanku wakacyjnej trasy Lata ZET. W niedzielę 26 lipca Park Północny w Płocku wypełnił się publicznością, która przyszła posłuchać największych przebojów polskich gwiazd. Na scenie pojawili się Viki Gabor, Anna Wyszkoni i Oskar Cyms, jednak to właśnie najmłodsza z artystek wywołała największe emocje.

ZOBACZ TEŻ: Viki Gabor szczerze o partnerze. Po miesiącach milczenia zabrała głos

Wieczór był połączeniem koncertów z rodzinnym piknikiem. Organizatorzy przygotowali także dodatkowe atrakcje dla najmłodszych i całych rodzin, dzięki czemu wydarzenie miało charakter wielkiego wakacyjnego festynu. Największą uwagę w mediach społecznościowych przyciągnęły jednak nagrania z występu Viki Gabor.

Viki Gabor otworzyła koncert. Publiczność szybko zaczęła komentować

Jako pierwsza na scenie pojawiła się Viki Gabor. Zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji Junior z 2019 roku mimo młodego wieku ma już bogaty dorobek. Wokalistka wydała cztery albumy studyjne i wylansowała takie utwory jak „Superhero”, „Ramię w ramię” czy „Afera”. Podczas koncertu zaprezentowała materiał dobrze znany swoim fanom, a publiczność chętnie śpiewała razem z nią.

Po występie Viki na scenie pojawiła się Anna Wyszkoni. Artystka wykonała swoje największe przeboje, w tym „Z ciszą pośród czterech ścian” oraz „Biegnij przed siebie”. Gwiazdą finału został natomiast Oskar Cyms, który zaprezentował między innymi utwory „Daj mi znać”, „Do gwiazd” i „Nigdy wcześniej”.

Choć każdy z wykonawców został ciepło przyjęty przez publiczność zgromadzoną w Płocku, to właśnie fragmenty koncertu Viki Gabor zaczęły błyskawicznie zdobywać zasięgi w mediach społecznościowych.

Stylizacja i wokal pod lupą. W komentarzach nie brakowało skrajnych opinii

Nagranie opublikowane na facebookowym profilu Radia ZET wywołało setki reakcji. Internauci zwracali uwagę przede wszystkim na sceniczną stylizację artystki. Viki postawiła na długą sukienkę w odcieniu brązu, ozdobioną paskiem z koralików. Całość uzupełniła złotą bransoletką, rezygnując z kolczyków. Włosy miała związane, pozostawiając luźne pasma przy twarzy.

Wśród komentarzy szybko pojawiły się zarówno pochwały, jak i krytyczne oceny. Jedna z internautek napisała:

„Ale jest ubrana nie to co te artystki w majtkach”

Wpis wielu obserwatorów odczytało jako nawiązanie do niedawnych dyskusji wokół scenicznych stylizacji podczas koncertu „Lato z Radiem i Telewizją Polską”, kiedy stroje między innymi Mery Spolsky czy Anny Wyszkoni wywołały szeroką debatę.

Nie zabrakło jednak także znacznie bardziej krytycznych wpisów dotyczących wyglądu młodej piosenkarki.

  • „Wygląda jak 45-latka…”
  • „Co ona założyła na siebie?”
  • „Przytyła i ukrywa to tym ubraniem”
  • „Okropny brąz. Młoda dziewczyna, a wygląda jak 40”

Część internautów odniosła się również do samego wykonania utworów. W komentarzach pojawiły się opinie dotyczące dykcji oraz sposobu śpiewania.

  • „Okropna dykcja – nic nie rozumiem”
  • „Zapowiadała się bardzo obiecująco, ale chyba nie udźwignęła. Jest coraz gorzej z jej śpiewem”
  • „Po jakiemu ona śpiewa?”

Nie wszyscy wiedzą, dlaczego Viki Gabor miesza polski z angielskim. Powód jest zaskakujący

Jednocześnie pod nagraniem pojawiło się wiele głosów broniących artystki. Fani przekonywali, że Viki Gabor nie tylko dobrze zaśpiewała, ale również zaprezentowała elegancką stylizację.

  • „Przepiękna dziewczyna i cudny głos”
  • „Viki, zaśpiewałaś jak zawsze super i wyglądasz pięknie”
  • „Fajna sukienka, przynajmniej tyłkiem nie świeci”
  • „Piękna kobieta, fajnie śpiewa, a najważniejsze, że jest ubrana, a nie półnaga”
  • „Ślicznie wygląda i ładnie ubrana”
  • „Dla mnie super. Znajduje się w tym, co kocha. Przestańcie ją krytykować”

Warto zauważyć, że Viki Gabor od początku swojej kariery regularnie mierzy się z ocenami dotyczącymi nie tylko muzyki, ale także wizerunku. Każda nowa stylizacja czy sceniczna metamorfoza wywołuje liczne dyskusje w mediach społecznościowych, co pokazuje, jak dużym zainteresowaniem cieszy się młoda wokalistka. W przypadku koncertu w Płocku opinie były wyjątkowo podzielone, a pod jednym nagraniem pojawiły się zarówno bardzo ostre słowa krytyki, jak i wiele komentarzy pełnych wsparcia.

Jedno jest pewne – występ Viki Gabor stał się najgłośniej komentowanym momentem koncertu Lata ZET w Płocku. A Wy jak oceniacie jej sceniczną stylizację i występ?

Sprawdź również:

Pamiętacie hit „Kroplą deszczu”? Gabriel Fleszar wraca do wielkiego show Polsatu. Fani nie kryją emocji

Ewelina Lisowska w bikini w San Remo. Fani zobaczyli coś więcej niż formę

Zaśpiewał hit Freddiego Mercury’ego i wywołał dyskusję. Kim naprawdę jest Stasiek Kukulski?

1/6

Lato ZET w Płocku

Viki Gabor
Viki Gabor (źródło fot. Instagram)
2/6

Viki Gabor

Viki Gabor
Viki Gabor (źródło fot. Instagram)
3/6

Viki Gabor

Viki Gabor
Viki Gabor (źródło fot. Instagram)
4/6

Viki Gabor

Viki Gabor
Viki Gabor (źródło fot. © AKPA)
5/6

Viki Gabor

Viki Gabor
Viki Gabor (źródło fot. © AKPA)
6/6

Viki Gabor

Viki Gabor / Nie ma jak u mamy (źródło fot. © Marcin Gadomski | AKPA)
muzotakt.pl
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Obserwuj nas w Google
Chcesz podzielić się newsem lub zamówić publikację sponsorowaną?
Reklama
Reklama