TO KONIEC! Producenci programu The Voice of Poland musieli to zrobić!

TO KONIEC! Producenci programu The Voice of Poland musieli to zrobić!
fot. Jan Bogacz / TVP

Pierwszy raz taka sytuacja w historii programu! Niestety z powodu obostrzeń w walce z pandemią koronawirusa Telewizja Polska podjęła zmiany! Jak podkreślają producenci muzycznego show w trosce o bezpieczeństwo osób obecnych podczas nagrania, zdecydowała o wcześniejszym nagraniu trzech finałowych odcinków 11. edycji „The Voice of Poland”.

Najbliższe odcinki 11. edycji programu The Voice of Poland będą nagrywane bez udziału publiczności i z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa. Już w sobotę, tj. 14 listopada na scenie muzycznego show wystąpi 16 uczestników, po czterech od każdego z trenerów, którzy zawalczą o udział w kolejnym odcinku programu.

Fani nie kryją swojego smutku z powodu zaistniałej sytuacji: „I znowu ten świrus wszystko niszczy😬😠”, 2Niech puszczą głosowanie internetowe 🤔”, „Przykro, ale siła wyższa. Wszystkim dużo zdrówka i pozytywnego nastawienia. ❤️”, „Ale co ma do tego covid że muszą nagrać wcześniej”, „Przecież czy live czy odcinki nagrywane wcześniej taka sama liczba osób na planie, oczywiście bez publiczności, ale tu chyba chodzi też o to aby Michał Szpak nic nie powiedział a wiemy jaka sytuacja w kraju, lub oderwana od rzeczywistości Edzia ✌ na żywo nie mają wpływu na słowa wypowiedziane przez trenerów a jak nagrają to zawsze dochodzi montaż 🤷‍♂️” – pisali oburzeni Internauci na instagramowym profilu muzycznego programu.

▸ Zobacz także: Ariana Grande przekazała smutną wiadomość. Fani w rozpaczy!

Decyzję o tym, którzy uczestnicy pożegnają się z „The Voice of Poland”, a którzy powalczą o wygraną zdecyduje jury w niezmienionej formie: Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. 

Występy finalistów będą punktowane przez czwórkę trenerów. Po zakończeniu występów każdy trener powie, komu przydzielił maksymalną liczbę punktów. Jako ostatni głos zabierze trener danego teamu informując, którego uczestnika zabierze ze sobą do następnego odcinka. Kolejne dwie osoby z zespołu, które uzyskają najwyższe miejsca w rankingu, ponownie zaśpiewają na scenie w następnym finałowym odcinku programu. W przypadku remisu, o awansie uczestnika zadecydują punkty przyznane przez trenera drużyny. Zasada ta będzie obowiązywała przez trzy odcinki finałowe. Nad głosowaniem trenerów czuwać będzie notariusz.

Podobają Wam się zmiany? Co sądzicie o tym? Finałowe odcinki „The Voice of Poland” od 14 listopada, w każdą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2. 

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak straci pracę w „The Voice of Poland”? Zaskakująca reakcja TVP!

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!